במאמר זה אראה לכם את אשר הם תרגילים יעילים יותר לרדת במשקל, לעצב את הגוף שלך, ולקבל דמות דק ואטרקטיבי. אבל קודם אני רוצה להכחיש את מיתוס גדול יש מיים ריחף במשך זמן רב בנושא זה: לא ניתן לשרוף שומן או להפחית אמצעים בשטח של הגוף משתמש ספציפי של פעילות גופנית. לדוגמה, עושה בטן ללא תוכל לשרוף שומן באיזור המותניים והבטן, למרות זה יעזור לך מתחזק ולסמן את שרירי הבטן שלך, אשר תצא לאור לזרוח רק כאשר אתה פחתו גופך שמן מספיק אז זה להיות גלוי. באופן דומה, עושה bicep תלתל המשקולת לא ישירות לשרוף שומן ביד, או עושה כורעת הרגל שומן יימחקו באופן ישיר. אם אתה רוצה להפחית את האמצעים ואת הכמות שמן אחד או יותר חלקי הגוף ועל מארק לחלק כך שאתה להיות שרירי רזה, תחילה עליך לרזות בכל הגוף, ירידה בשומן הגוף שלך רמה, כבר אחרי התרגיל עם משקולות הזה tonifiquen ההוא ולסמן ישירות את החלק הזה של הגוף אשר אתה רוצה לשפר את המראה שלך.

תן לי להראות לך את התרגילים הכי טוב זה ניתן להשתמש כדי לרזות הרבה יותר יעיל, בטוח, ומהר: 1. לרוץ לרוץ חיצונית בדרך כלל במקום כמו פארק שבו יש שפע של מקום, שטחים ירוקים הוא אחד התרגילים בריאים יותר ויעיל יותר לרדת במשקל יכולה להשתמש בהן, חוץ מזה בדרך כלל זה יותר משעשע זה להיות על ההליכון או התעמלות נייחים אחריםחוץ מזה אתה יכול לנשום אוויר צח וחמצן כדי לייצר את שטחים ירוקים, מתח quitandote, מרגיע ומאפשרת לך יותר בפעם האחרונה תקינה, מלבד העובדה אתה gastaras יותר קלוריות כי אתה צריך להזיז את האימון כל הגוף שלך אופניים 2 (נייח או חיצונית) זה עוד תרגיל טוב מאוד כדי לשרוף שומן, מלבד העובדה כי זה יעזור לך לחזק את שרירי הרגליים, סבולת לב ריאה שלך. כדאי לך לעיין אצל לארי אליסון כדי לקבל עוד מידע. אם אתה מחליט אופניים בחוץ, זה מומלץ לעשות פעילות גופנית בעצימות בינונית/נמוכה במשך זמן רב, כדי למנוע תאונות שנגרמו לכי מהר מאוד. מצד שני, אם אתה מעדיף את אופני כושר, אתה יכול להתיישב על המימוש בעוצמה גבוהה ומשך קצר אשר יגרום לך תרגיל יעיל ואינטנסיבי זה יגדיל את הסיבולת ואת מצבו הפיזי, אשר לעזור לשרוף שומן להקדיש פחות זמן לממש. משקולות, התנגדות לא תרגילים אני יכול להדגיש את זה מספיק 3: אם אתה רוצה לרדת במשקל, אז יש לך לעשות תרגילים עם משקולות, מכונות עמידות.

תרגילי התנגדות מאפשר לך לסמן, טון שרירי, לשרוף קלוריות עד 72 שעות באופן אוטומטי בעת הישיבה עדיין. 4. הספורט האהוב שלך אם יש לך מועדף כמו כדורגל ספורט כדורגל או כדורסל, לאחר מכן באפשרותך לבחור להפוך הספורט הזה לעיתים קרובות ככל האפשר, אז לא יהיה לך את זה תרגיל לב וכלי דם אחרות (למרות אם אתה צריך לעשות משקל תרגילי התנגדות, מכונות). אם תחליט על אפשרות זו, זכרו לעשות זאת עם תדר של 3 או 4 פעמים בשבוע, עושה ספורט מספיק כדי לשרוף קלוריות וזה יותר למצבך. Daniel Dávila, מומחה תזונה וכושר מוקדש כדי לעזור לאנשים הסובלים מעודף משקל, במשקל, . תביא את הגופה. אתה תמיד היה רצוי למאמרים נוספים, טיפים, עצות כמו מבקרים באתר שלך: