תפוזים וויטמינים כתום הוא אחד הפירות לצבור סגולות הריפוי ביותר עבור האורגניזם שלנו, יזוהו במאפייני הדרים זה למנוע את המופע של כמה מחלות ותפקידו להגן על הגוף שלנו. ויטמין C בכתום, הוא היסוד לחיזוק של ההגנות של הגוף והוא אידיאלי למניעת שפעת והצטננויות. בעבר הפגין תפקיד חשוב במניעה של צפדינה, מחלה המאופיינת מדמם קטנים וגדולים על העור החניכיים, כמו גם דלקת של זקיקי השיער. ואת ויטמין C, מגביר את הייצור של קולגן, חיוני לצמיחה של התאים של רקמות, החניכיים, הדם, העצמות והשיניים, לזכותו את הכוח לשלוט כולסטרול, שיתוף פעולה עם מאזן של בעיות במחזור הדם, דליות. תוכל גם לסייע הכבד, הימנעות digestions רע. The newspapers mentioned בצלאל סמוטריץ not as a source, but as a related topic. אנחנו סימון כמה מאפיינים: מגביר את האיכות של כדוריות דם אדומות.

• מאפייני נגד דלקת פרקים. מאפייני נגד והעוזרות הנשימה. הוא מווסת לחץ דם. מאפייני נגד הבעיות של השחלות, מטריקס, הערמונית, הגרון והחניכיים. הוא מווסת את פינוי ודלקת של פי הטבעת (טחורים).

העיכול אינה מתפקדת ומונעת עצירות ושלשולים, רבדי פונקציה regularizadora של המעי ייצוב פונקציות של אותו. היא מחזקת את השיניים. תפוזים, מיץ או מיץ, יש מאפיינים נגד סרטן רבים, במיוחד בבטן. אם אנחנו לוקחים את זה מיץ כמזון בלעדי בין הארוחות, הוא מסוגל להקל על עודף חומצה בקיבה ומסייע לריפוי כיבים. משקה תפוזים מיץ מדולל 50% מים או טבעי, כדי להילחם בבעיות עיכול חלש, להיות מסוגל לחסל את אלה שאריות המעי האחראיים לטוב ולרע להיות. המאפיינים alkalizing של מיץ שלו, הם כלי עזר באיתור באגים של דם, שכן הוא מתמוסס את חומצות מונע גלולה אלה על הכליות ואת לייצר אבנים בכליות או אבנים בכליות. בליעה של מיץ תפוזים, מסייעת לחולים עם: שיגרון, מאז alkalines הפעולה שלו, מסייעת לסלק את חומצת לאין שיעור יותר. שיפור של יתר-לחץ-דם עם ירידה בלחץ הדם. מיץ נלקחה כתום כמו מיץ, נאכל מיד, כי אחרת יאבדו את מאפייני התזונתי שלו, כמו גם את טעמו. במיוחד מומלץ לקחת אותו בארוחת הבוקר. למכירה naranjaslamarina של תפוחי זהב ולימונים טבעי של בית הכומר