קלידים דומים פסנתרים ו נמצאים באותו זמן שונים, מעדיפה יש יותר שהכה על המיתרים, בדרך כלל אין פטישים אלקטרוניקה, אשר מחקה תזמורת שלמה לפעמים. בדרנים וירטואוז להחליף אותם כל להקות; Intros מאת קלאסיקות רוק נזכרים כפי לקפוץ (ואן היילן) או מדליק את הלהבה שלי (דלתות), אשר ערכם הוקרה מיוחדת בלוח המקשים. אמרסון, לייק ופאלמר שיחק עם קלידים הרנסנסית רוק ולהשתמש להקות רוק הגרמני הנוכחי כמו ירח הכסף ואנחנו הם גיבורים מכשיר זה מוזיקה טובה באמת. ההבחנה בין קלידים על סינתיסייזרים, לדוגמה, הוא אולם לא ברור: רבים להשתמש במונח במקלדת כמו מונח כללי עבור מקלדת אלקטרונית, סינתיסייזר את המונח תת-קבוצה עבור מכשירים עם האפשרויות מרחיקות לכת במיוחד כדי להשפיע על הצליל. אנחנו נשארים פשוטה עם הגדרה זו.

לוחות מקשים לעיתים קרובות יש פחות מפתחות מאשר פסנתרים קלאסית. ישנם לוחות מקשים עם 88, אבל לפעמים עם מקשי 76, 61 או פחות. ישנם בניגוד לרוב פסנתרים לעתים קרובות הפיכת לחצנים ובמדהה. לפעמים אפילו דומה למחשב מסכי משמשים. קלידים (במיוחד סינתיסייזר) ניתן בהחלט לחקות מכשירים רבים, נשמע כמו קרניים, גיטרות, פסנתרים, או להפיק צלילים סינתטי, אשר נשמע כמו פיות מחוץ לכדור הארץ מוסיקה או הריקוד של השד.

מקלדת אלקטרונית הרשה לעצמו בעיקר עם פחות מאמץ לשחק בתור פסנתרים, מאז מפתחות אין פטישים על המיתרים, אבל לייצר מגעים חשמליים. קלידים מודרני אבל עכשיו בהצלחה בניסיון לצמצם את הפער בין נגינת פסנתר ומקלדת. ליצור מעברים יותר קל זה כלי נגינה, לחקות את האפשרות ליד הפסנתר, כדי ליצור גוונים שונים על ידי התקפה שונים של המפתחות. קלידים יש בעיקר סוגים שונים של מחברים ליישם כזה הקלטות קול ישירה או ליצור התקשרות למחשב. השילוב של תוכנית המוזיקה על ה-PC, לוח מקשים הוא פשוט . מאוד מעניין עבור מלחינים. מקלדות אלקטרוניות הן הרבה יותר מבוגרת. ממה שאתה חושב. הקדמה הראשון נוצר בצורה של מכשיר אלקטרו-מכאניים כבר בשנת 1885. לוחות מקשים הנם כלי נגינה שמתאימים למתחילים. אבל הם גם משחק, דורש קצת תרגול. כאשר שוק העבודה Ansus.de למורים פוטנציאליים ולכן עכשיו מתאים גם מנגן קלידים, אזורים ידידותי למשתמש בגרמניה ממוין לפי. אתה רוצה לשחק מקלדת, מחפשת שיעורי מוזיקה, אשר יודע כיצד בבקשה וללמד הרבה? . פשוט תנסה-Ansus.