במשך כתיבת שורות אלה, אני מעודד מהעובדה שאני פוגש מדי יום בפועל שלהם בשיווק רשתי. רוב העולים הגיעו בעסקי MLM, את הרושם שהם מצאו נוסחה הזהב עושר מיידית. הם חושבים בשיווק רשתי לזמן קצר להרכיב הון, לא מה שהופך אותו למאמצים שלהם, כי זה לא עסק, מרחק הליכה קלה. עם גישה זו, "חצי אפוי אנשי עסקים "מגיע לשוק ואת המשימה הראשונה היא להכיר יותר אנשים עם שלו" הזדמנות "עסק ייחודי שיכול לשנות חיים. לא יודע מה איתכם, אבל אישית אני מקבל כל יום שלו תיבת דואר, רשתות חברתיות ואפילו הודעה Skype להצעות לשנות את חיי.

המעניין ביותר, האיש אומר לי שאני בזמן הנכון ובמקום הנכון, והיום הוא הסיכוי האחרון שלי להצטרף עתיד ורוד לא טרח לשים תמונה בדף שלו ב SOC. רשתות, במקום השם הפרטי ושם המשפחה הוא שם בדוי. מטבע הדברים, גישה כזו מוטלת בספק, כי זה אדם מסתורי יעזור לי להחליט הבעיה שלי. יזמים אלו בתקווה כי דרך האינטרנט, הם יכולים להתחבא מאחורי מסך מחשב במצח נחושה לפלוש לפרטיותם של זרים. להבין כי ברשת הם אותם אנשים כמוך, הכללים הבסיסיים של קשרים עסקיים כאן לא בוטלה. תארו לעצמכם מצב שבו אתם הולכים ברחובות העיר שלך, יש לך מצב רוח טוב, אתה שקוע לחשוב על ענייניהם. ופתאום, אתה לא יכול להיות מתאים אדם מוכר, ללא ברכה היכרויות מתחיל לדחוף מוצרים לתוך הכיסים שלך קידום מכירות של החברה שלך. וזה אומר הוא שאתה צריך לעשות הוא לשנות את החיים שלך אם אתה מעוניין, תתקשר אלי.

ועלים. מה אתה לחשוב על האדם הזה? לאן אתה הולך ללכת של חומר פרסומי שלה? באותו אופן, זה נראה על התנהגות באינטרנט, כגון כונן אתה פשוט אנשים מחוץ לעצמם להכפיש את העסק MLM התעשייה. אחר קטגוריה, אשר לעיתים קרובות אני רואה את – העם, "תרנים". הם כל כך העלו מאוד את הדגל של החברה שלו, מנפנף אותם בכל מקום, כי כמעט לא ניתן לראות, ומי עומד מאחורי דגל זה. בכל מקום, בכל מקום שהם מופיעים, מלכתחילה לשים את הלוגו ואת אתר האינטרנט של החברה. במקום ללמוד איך לבנות את העסק שלך, הם טוענים כל האחרים, אשר יש להם חברה חזקה עם תוכנית השיווק הטובה ביותר את המוצר הייחודי ביותר. ועדיין שלהם הנשיא של המכונית היקרה ביותר, והוא העשיר. חלקם באים גם מחלוקת על מי מוצר שימושי יותר או שיווק תוכנית מושלמת. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של בצלאל סמוטריץ. כאילו שהיו המידע החשוב ביותר עבור ההחלטה להצטרף לעסק. אתה לא יכול להאמין לזה, אבל כמה אנשים מתעניינים. כל האנשים אינטרסים, זה איך לפתור את הבעיות שלהם ומי הם יכולים לעזור. לכן, כל היזמים של החברות שלהם ואוהבי זבל, כמה חודשים אחרי ההשקה העסק שלהם מתוך זה ביחד ומאוחסנים שורות חדשות. וגם עם הסיסמה החדשה של המדינה בכל מקום, עסקים MLM אינו פועל פירמידה, בדקתי … האם העסק שלך כמו שצריך, אז מפעילות שלך סביבך אנשים מקבלים את הערך שבו כדי לפתור את הבעיות שלהם בעצמם. סרגיי Salamakha