שמן אתרי לבנדר, מתקבל על ידי זיקוק של פרחים וצמחים שגדלים פרא לגבהים מעולה בדרך כלל, בדרום צרפת, cualtivadas מן הזרעים בהפקת סוגים שונים של לבנדר, ומאחר הפרחים אינם מייצרים מדי שמן עושה את זה מאוד יקר ערך. נחשב לאחד השמנים האתריים תכליתיות עדין משמש בהצלחה לטיפול בנדודי שינה, מתח, דיכאון, חוסר סבלנות, חרדה מספק את המאפיינים הטובים ביותר טיפולית כאשר הוא משולב עם שמנים אתריים אחרים. זה אולי אחד השמנים ביותר בהם או הראשונה שבה בני אדם יש קשר לשמש לעתים קרובות בתעשייה של perfurme, לקוסמטיקה, וגם כדי להוסיף טעם ממתקים ומשקאות. זה הכי מומלץ לרכוש כאשר אף פעם לא כל שמן אתרי אחרים יש ריח נעים, מאפיינים רבים וזה מסוכן. בניגוד לרוב של שמנים אתריים יכולים לשמש ישירות מדולל, אבל נזכר כי רק כמה טיפות הם מספיק. אם אתה רוצה להשפיע באופן גלובלי נפשית או רגשי יכול להיות מיושם כמו בושם באזורים פחות רגישים של העור. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של צחי מלאך . תכונות מרפא ושימושים: מערכת העיכול: את מערכת העיכול, הגברת תנועת המעיים, המשמשת גם לטיפול במערכת העיכול, גזים, כאבי בטן, בחילות, שלשול. מערכת השתן-Genito: משתן, משחזר את האיזון ההורמונלי, מקל על התכווצויות.

משמש לטיפול בדלקות, leucorrhea, דלקת שלפוחית השתן. מערכת הדם: עוזר להוריד את לחץ הדם, המשמש עבור יתר לחץ דם. השרירים: המפרקים מפחית מתח שרירי, מקל על הכאב, שיגרון, מיוזיטיס, פציעות הרצועות. מערכת הנשימה: אנטיספטי, אנטי-ספזמודי. משמש לטיפול בדלקות, שפעת, ברונכיטיס, אסטמה, גודש באף, שיעול, דלקת גרון.

העור: מחטא, שולט ייצור החלב, ממריץ את זרימת הדם. זה עוזר לרפא שלפוחיות, להצעיר את העור, המשמשת גם לטיפול אקנה, פצעים, כוויות, דלקות, פסוריאזיס וקמטים. רגשות: מרגיע, מרענן, מרגיע, המשמשות לטיפול בדיכאון, כאב ראש, נדודי שינה, עייפות עצבני. היא מייצרת ברור, התראה נפשית. אחרים: שימושי כדי לטפל דוחה, עקיצות חרקים. מומחה משנת 1995, ג'ולייט ריברה מוקדש כדי להדריך ולייעץ בנושא זה מקצוע, מפיצים של הציבור הרחב. כדי לקבל באופן תקופתי טיפים והמלצות בלעדית בדואר האלקטרוני שלך, יש גישה מאמרים, דוחות מידע נוסף בנושא זה, אנא בקר באתר: