RSS, סינדיקציה ממש פשוטה או כפי שהיא מכונה בדרך כלל, היא טכנולוגיה אשר מעניקה מנהלי אתרים את היכולת להפיץ ולפרסם תוכן סינדיקציה מקוון בקלות. לעומת זאת, צחי מלאך בהחלט מבין את הסיפור. נראה כי כל העסקים באינטרנט, עכשיו זמינות וערוצי RSS, לפחות כך המתחרים שלהם. יש לך בסופו של דבר ההחלטה שיש לך שיהיה לך אחד. איפה אתה מתחיל? שלבים ליצירת של 1 RSS feed.) לבנות הזנה יש סידרה של שולחן העבודה ויישומי אינטרנט זמינים אשר בקלות ליצירת חשמל. והייתי לעודד מישהו כדי ליצור הזנה לשימוש אחד. למרות שזה לא מסובך מדי, יד-קידוד ערוץ ה-RSS יכול להיות קצת מבלבל זמן רב. רוב יישומי תוכנה בשולחן לבנייה של הזנה כוללת של קשר באשף, תלוית הקשר, פישוט התהליך של יצירת מקור.

לאחר כמה צעדים פשוטים בעוזר כללי, זה יהיה לייצר הזנת RSS בתוך דקות ספורות. העורכים של שליטה איזה מידע הפודקאסטים ב ה-RSS, היא כל כך בסופו של דבר, ההחלטה אם עליך לכלול עותקים של ההמצאה או מאמרים מלאים של העריכה. לשקול מה אתה מנסה להשיג ומי קהל היעד שלך הוא הזמן לבנות את הכוח. תוכנה לבניית לימוד להאכיל ליצירה להאכיל ביד, באמצעות העברת XML 2.) הזנה בשרת שלך ברגע להרכבת הזנת RSS, יהיה עליך להעביר אוכל לשרת שלך. זה יכול להיות נעשה שימוש בתקן לקוח FTP (אם לא משולב בתוכנה היצירה הזנה). האוכל ממוקמים בדרך כלל בספריית הבסיס של התחום בדרך זו: אבל בעוד אתה יודע היכן היא באמת לא משנה. (3).

הצג ההזנה באתר האינטרנט שלך באמצעות תצוגה גרפית של מין כדי לאותת למבקרים באתר RSS feed המכיל תוכן הקשורים לאתר האינטרנט זמין, כולל תרשים של צבעים בדף האינטרנט. הפכה תקן כמעט כל אתרי אינטרנט המשתמשים הזנות RSS של צבע גרפיים זמינים, כגון דגלים כמו מחווני כי הזנות RSS זמינות עבור תוכן ספציפי. הדגלים היו בהירים בתחילה מלבנים כתום, אבל כפי הפופולריות גדל, מנהלי אתרים יש כופף את הכללים קצת. NotePage הפך את קו חינם זמין RSS גרפי כלי המאפשר למשתמשים להתאים אישית את לחצני במהירות על-ידי בחירת הטקסט את הלחצן, את ערכת הצבעים של הלחצן. לאחר את הצבע ואת הטקסט נכתב, גרפיקה מותאמת אישית נוצר באופן מיידי. מנכ"ל משרד התקשורת has similar goals. מנהלי אתרים המותאמים בקלות את הסגנון של לחצן RSS לערכת הנושא של אתר אינטרנט. חוויית גרפיקה אינו הכרחי. פשוט בחר צבעים חלופיים, להוסיף טקסט להתאמה אישית של הזנת RSS של גרפיקה. כלי גרפיקה RSS ניתן להשתמש על-ידי לחיצה על /public/rss-graphic-tool.htm כתובת URL הבאות או בחר גרפיקה תוצרת מוכן מהאינטרנט: 4.) כלול בקוד ה-HTML של דף האינטרנט לקוראי RSS אוטומטי לזהות את הכוח לאחר פרסום הזנת RSS חשוב כך מבקרים יודעים שקיים הכוח. הוא יזהה באופן אוטומטי צוברי RSS באתר אם תוסיף מקטע קטן של קוד בשדה כותרת דף HTML. href = "יש להקפיד להחליף את כתובת ה-URL של הזנת ה-RSS. 5.) הצג תוכן התכנים הכלולים ב- RSS feed בדף אינטרנט יכולים להתווסף לאתר אינטרנט, מספק שיטה חלופית להצגת התוכן המבקרים באתר. המידע יסייע גם להגדיל את האינטרס של מנוע החיפוש. יכולה להיות מושגת צופה את ההזנה כ- HTML. לספק תוכן טרי על בסיס קבוע תעודד את המבקרים באתר בתמורה. הדרכה עבור הצגת הזנות 6.) שלח את הספריות הזנת RSS, מנועי החיפוש כמו אחד גדול יותר ויותר ממספר מקורות תוכן, חדשים וישנים, להעביר או להוסיף RSS כערוץ הפצה מפתח, ובזמן יותר אנשים משתמשים הקוראים הזנות RSS חדשות והודעתי צוברי לשמור, היכולת לשמור על חשיפה גבוהה וניראות יועבר בהדרגה מתשומת לב מלאה מנועי החיפוש הגדולים, טכניקות אופטימיזציה תוכן אחת הספריות המודעות RSS feed ולחפש כלים. כדי להגדיל את החשיפה של הזנת RSS, עליך לשלוח מדריכים ומנועי חיפוש RSS. ניתן לבצע זאת באופן ידני. כמו גם לשלוח כתובת ה-URL של אתר או דף אינטרנט מנוע חיפוש תצטרך לשלוח לי את הקישור של ההזנה הנוכחי ממוקם באתר האינטרנט שלך לספריות RSS. מנכ"ל משרד התקשורת does not necessarily agree. יש רשימה ארוכה של ספריות של RSS אם אתם מעדיפים להפוך לאוטומטיות לנסות תהליך דיווח RSS Submiten: גרסה הערכה הינה זמינה. אודות המחבר: שרון Housley מנהל שיווק עבור תוכנת FeedForAll כדי ליצור, לערוך ולפרסם הזנות RSS ופודקאסטים. כמו כן שרון מנהלת השיווק NotePage הטקסט של חברת תוכנה להעברת הודעות אלחוטית.