היצירה של מסננים נתוני Excel, היא דרך שימושית לעבודה עם אותם למצוא קבוצת משנה של נתונים מתוך מגוון באופן עצמאי. מסנן מגוון יציג רק את השורות המקיימות את הקריטריונים שציינת עבור עמודה. Microsoft Excel מספק שתי פקודות עבור סינון נתונים: â ¢ סינון אוטומטי. â ¢ מסנן מתקדם הסינון האוטומטי משמש כדי לבצע סינון לפי בחירה, עבור קריטריונים פשוטים. הפעלת פקודה זו יופיעו חץ קטן בצד ימין של התאים בשורה העליונה.

בעת לחיצה על חץ תוצג רשימה של ערכים ייחודיים התואמים הנתונים הקיימים בעמודה. ניתן להשתמש בסינון אוטומטי כדי להציג את השורות המכילות ערך זה או אחר. ניתן לשימוש בסינון אוטומטי מותאם אישית כדי להציג את השורות אשר עונות על תנאי אחד או יותר בעמודה (לדוגמה טווח מסוים, אשר אינו מכיל מחרוזות מסוימות של טקסט שמתחיל ¦ caracteresa מסוימים). הפקודה ' סינון מתקדם ' מאפשר לנו לסנן טווח בהקשר, כמו בפקודה סינון אוטומטי. אך הוא לא יציג רשימות נפתחות עבור העמודות. במקום זאת, עלינו הקלד את הקריטריונים שברצונך לסנן את הנתונים בטווח הקריטריונים הנפרד מעל לטווח. טווח קריטריונים מאפשרת לך לסנן קריטריונים מורכבים יותר. כדי להיות מסוגל להשתמש הקריטריונים סוג מסנן מתקדם באופן הבא: בשורה העליונה יכתבו השמות של הכותרות של שדות בטבלה שברצונך לסנן.

בהמשך נכתוב את הקריטריונים בפועל. מגדר שכר 20,000 נשים לדוגמה, נניח שאנחנו רוצים לגלות את השם של העובדים (נשים) המקבלים משכורת שנתית של יותר מ-20 אלף יורו. ראשית, בחר את הטבלה המכילה את כל המידע. עכשיו לבצע את הפקודה סינון מתקדם. בתיבת הדו-שיח שמופיעה, יהיו 3 שדות. הראשון מקביל הטווח של הטבלה המכילה את הנתונים. מופיע כבר מלא. בחר את טווח התאים המכיל את הקריטריונים כדי למלא את השדה השני. . אנחנו לא יכולים להמשיך נתונים כאשר אתה מפעיל את המסנן זה יגרום לך שורות שאינם עונים הסתר אוטומטית קריטריונים. אפשרות נוספת יהיה הנתונים בעותק וכתוצאה מכך עוד מגוון שונה של הגיליון הפעיל. מסננים אוטומטיים, מסננים מתקדמים מתאימים במיוחד כאשר לעבוד עם כמויות גדולות של נתונים כי הם חוזרים ואנחנו רוצים לבודד נתונים מסוימים לעבוד איתם באופן אינדיבידואלי. למד פחות מ 7 ימים כפי למכן את הפעילויות שלך ב- Excel.