"מה אנחנו היום תוצאות מהמחשבות של אתמול;" המחשבות שלנו של היום לקבוע חיינו מחר: הרוח שלנו נבנה החיים שלנו. האויב הגרוע ביותר שלך עשוי לא כאב לך עד כמה את המחשבות שלך. אך לאחר לשלוט, האדם לסייע לך עד כמה את המחשבות שלך. "בודהה 1 – רעה ניתן לעבוד אתה רוצה לחיות באושר, משגשגים בעבודה, בחיים הפרטיים שלך. כיצד ליישב את תחומי אחריות אלה תחומי החיים שלך 3: עבודה, משפחה, חברתי? החיים יכולים להיות מקור של לחץ. בפני אתגרים שונים, מכשולים, לעתים קשה לקחת את הלחץ לבטל כאשר אתם מרגישים מאוימים על מצב קשה. לאחר מכן, באפשרותך לדמיין, תחושה של מתח.

מנות קטנות, מתח יכול להיות דבר טוב. זה יכול לתת לך את "פאנץ '" עליך. מוטיבציה לך לעשות את המיטב, להתמקד בדברים החשובים. את מתח הוא מה משאיר אותך בהתעוררות במהלך מצגת בעבודה. More info: רמי לוי. או, הוא לוקח אותך ללכת בסוף הלימודים שלך במקום צפיה בטלוויזיה.

אבל, כאשר הוא הופך קשה, הביקוש עולה על היכולת שלך להתמודד. הלחץ הופכת איום על הבריאות שלך פיזית, נפשית ורגשית. שאלת הרע ניתן לעבוד הופך נושא חם יותר, טופיקליות. התאבדויות מספר העובדים אירעה רנו, Areva, EDF וכו. בשנה זו הרשימה חדל לצמוח. אפילו הרופאים פועלים המילואים שלהם כדי צליל ההתראה. יש עיקרון של האינטראקציה בין ההיבטים הפיזיים, נפשיות ורגשיות 3. אם שינוי אינה כפי רגשית, לאחר מכן האיזון תיכשל בזמן. זו הסיבה כנראה מתח זה ממשיך להתקדם במיוחד בתחום מקצועי. ממד זה שלכם לעיתים קרובות מטושטשים ב חברות. 2. מה זה מתח? קודם כל, הלחץ הוא תגובה רגילה להסתגל למצב נתפסות קשה. היא תגובה פיזיולוגית של הארגון, רותמת את המשאבים שלך לפעולה (שחרור האדרנלין). כלומר, הלחץ גורמת גיוס כללי של הארגון שלך על-ידי הגדלת: – את קצב הלב שלך, – את לחץ הדם-, את קצב נשימה שלך, – טונוס שלך. פעולה זו גורמת 3 behaviours אפשרי על ידי פרופסור אנרי Laborit. 1 2 לחימה. טיסה 3. הנסיגה מתח ולכן הוא תהליך של הסתגלות, פיזיולוגיים, פסיכולוגיים, לשם שינוי של הסביבה כאיום. מתח יוצר אי נוחות הכופה עליך לפעול במהירות כדי לשחזר את האיזון. אתם מגיבים להדגיש כמו האדם הקדמון. -רמת הסכנה של המצב (ממוקד הבעיה). – הקיבולת של משאבים משלך כדי להתמודד (התמקדות רגשות). אם המשאבים שלך אפשר להתמודד עם הלחץ, כך אתם מחכים מתח חיובי, מאתגר. אתה מרגיש כי ברשותך קלפים טוב ביד, להשתלט על המצב. לדוגמה, לפני אירוע הספורט, סקירה, מצגת. מצד אחר אם גיוס המשאבים שלך הוא עליון באמת המצב. זו תגובה בלתי-מידתית היא משותפת ולאחר מכן התוצאות עלולים לגרום נזק. הגוף שלך תפרסם זה מדי מלא אנרגיה באמצעות ערוצי פלט שונים: המונח שהכוחות הנפשיים של המערכת החיסונית. אם המשאבים שלך הם די (בשלב ההערכה) להתמודד עם הסכנות מכן הלחץ יכול להפוך מקור של חרדה. כדי לסכם את הלחץ יש פנים 2, הגירוי (חיובי), השני יכול להוביל מצוקה (שלילי). 3- מדוע להדגיש? באפשרותך לפעול בחברה המודרנית, אשר ימשיך להשתנות, הכל הולך על-ידי במהירות. האילוצים הן נפשית יותר מאשר גופנית. הצורך להסתגל בהתמדה את סביבת מקצועיים ופרטיים. פועלת ללא הרף לאחר במטרו, אוטובוס, קניות, הכביסה, לקחת את הילדים, וכו '. … עם כמה רגעי שלווה. אתה סור-sollicité מכל הכיוונים, מסגרת, עובד, האב, יזם. כעת, כיפוף לך על גורמים שונים לגרום תגובות אלו ההתראות. גורמים אלה הוא שם stressor "רך". להלן כמה הלחץ cited לעתים קרובות במיוחד במקום העבודה: – אי-וודאות – תסכול (סיפוק בעבודה / בית)-עומס העבודה אם לשלוח 3 אנשים stressor אותו. תהיה לך 3 תגובות שונות. זה מוכיח היטב הלחץ נמצאים בצומת בין הפרט לסביבתו. הדבר תלוי גם ברמת שלך מתח זה רגע T (פסיכו-הרגשי). אכן, בזמנים של מתח תאבד חלק lucidity שלך. אתה יותר אפשרות לראות נקה, להחליט את ההחלטות הנכונות. יותר לצבור של הלחץ וקשה יותר עבור הגוף שלך לשחזר. אודות המחברת: פיליפ Mendy ולהדריך ניהול של מתח & Publisher חבילת האינטרנט במאמר "פשוט שיטות 11 התגברות הלחץ בעבודה" להוריד בחינם ב- amelience.com