העור חיוורת, גדול יותר הוא ש-paleness של מחלקת העור היה פיתוח מעניין. היוונים והרומאים להשתמש נשים לעשות ככל להלבין את עור הפנים, כשיני את עור הפנים, היפה ביותר נחשבו. Tan היה בלתי אפשרי. באמצעות צבעי עופרת, גירים עבור הנשים סכנה עקב טיפול יופי העתיקה עלול לגרום למוות על-ידי הרעלת איטי. היה זה מאוחר מדי כאשר התגלה זו. Obsesssion עם – "פורצלן" לבן כמו העור התפתח מעבר מטעמים אסתטיים, יותר ויותר הקשורות מעמדות חברתיים. צבע העור שהפך גלוי לעבור המפריד בין מחלקות העבודה של המעמדות השולטים.

ההפצה קרן עור של משך חיים של עבודה באוויר הפתוח, המבקשים להתקבל בחיים גבוהה היה צריך לציית לדרישה זו: לבן, לא קרן עור. עור חיוור, הגבוה ביותר בכיתה. כדי להשיג זאת, נשים וגברים לא היה מגבלות שיטה, בטוח או להשתמש, כגון חיוור היה חשוב ביותר. אסיה: עור לבן נחשב סמל הנשיות האובססיה של עור שיזוף, מאוחר יותר, הטירוף של שיזוף בלי שמש גדלה ברחבי העולם. עם זאת, יש לבן "פינות" מפת הדרכים של Tan מכל העולם. אסיה העמים אינם מתרגשים עם העור הזהוב. ואת זה יש הרבה מה לעשות עם תרבות שלה המילניום של המנעות איכשהו מגמות אלה.

יש איזה אסיה נשים, ואחרים לא? קיימים כמה הבדלים לזכור. צוותים של מדענים, בוחרים שלמדו שמונה ערים באסיה (סנדאי, יפן, סיאול, קוריאה של הדרום, גואנגג'ואו, שנגחאי, חרבין, סין, כלכתה, ניו דלהי, הודו, מנילה, הפיליפינים (נציג רינגיט העור) נחשפו כמה תוצאות מעניינות: 1. hyperpigmentation (כתמים כהים), יש הופעה מוקדמת של קמטים, laxity (הפסד של המשרד) על העור של אסיה (en)) (בהשוואה ל- Caucasians). 2. היפנים יש גוון עור בהיר, כך נשים יפניות יש מלנין נמוך מאדימים העור. ההודים יש גוון עור כהה יותר, ולכן של תוכן גבוהה של מלנין, מאדימים העור. 3 העור אסיה בעל ביצועים טובים יותר במהלך החודשים קר עקב חשיפה מופחתת השמש, העור נשים מאסיה יש מאפיינים טוב יותר ביו-מכני, כגון אלסטיות ומבני (קולגן). 4. העור הופך צהוב עם הגיל, זה גלוי ביותר בעור קוריאנית וסינית מאשר הקבוצות האחרות גזעית. 5. לעור יפן יש תנאי הטוב ביותר (פחות הידרדרות עם הגיל), בעוד הודו לעור יש הגרוע ביותר. למעשה, קיימים הבדלים נוספים בין האוכלוסיות לפי אזורים, גיל, מיקום גיאוגרפי, האקלים, הרגלי טיפוח העור. לבן, כשיני, יותר – לבן זה יכול להיות קטלני. במדינות באסיה, חיוור העור והיה אותו התכוון במשך מאות שנים: את התחכום, תמימות, נשיות, ברמה חברתית גבוהה. מסיבה זו, אסיה נשים תמיד היו אחר מוצרי להלבין את העור. נעשה שימוש כדי להכין ' העור אקונומיקה ", קליפות של פרל powder לשיוף לבלוע. הקוסמטיקה של היום הם יותר, סביר יותר. להלבין את העור מופיעים חדש כל שנה, כלומר סיכון קטן יותר של האישה בריאות או חיים. עם זאת, אלה הלבנת ומשחות, serums, המגיהים, תמציות שכרוכים סיכונים שווה תוך בחשבון. לפי בוחרים של אסיה, הסכנה מגיעה כספית. אם האבטחה סובסידיה מגבלות הן להתגבר, מרקורי (bleaching סוכן הידוע), עלולה לגרום מוות. למרבה הצער, מוצרים מסוימים כוללים גבוהה ונפיחות של מרקורי, שהם מזיקים מערכת העצבים המרכזית, הכליות, ועבור במיוחד על התפתחות מוח העובר או ילד. ובכן, חיוור העור, וזה לא שמח יותר עבור האפשרות של אישה אסיה, אחרי הכל. ולא עור כהה. לאחר מכן, מה לעשות? שימוש נכון מאוד המוצרים לעור sunscreeen (אם נחשפת אמת השמש או מפגש פנימי) הוא האפשרות הטובה ביותר עבור החיים, לא רק עבור נשים באסיה, אך גם למי איכפת העור ובריאות. דנה Scripca הוא עורך האינטרנט וכותב עבור – עצתו של שיזוף בלי שמש. באפשרותך לפנות אלינו עם אותו