חולות לבנים, פירמידות עתיקות וחיי המפורסם קנקון, בגן העדן החלום המאיה * בתחילת שנות ה-70, זה היה רק אי בודד ב- הקריביים מקסיקני C הפוכה בצורת צבע קרם אגם salda חול, ו בקושי מאוכלס על ידי כמה חקלאים. עכשיו, היופי של החופים, חורבות המאיה, האינטנסיביות של הלילה החיים שלו ואת הפאר של מלונות שלהם למשוך את מיליוני תיירים בשנה, הוא אחד מהם יעדים נוספים מלבד העולם. פח-cun, בירת יכול-cun עירית בניטו חוארז במדינת Quintana Roo, הממוקם על חצי האי יוקטן, קנקון הוא היעד התיירותי החשוב ביותר במקסיקו ואחד המבוקש ביותר בעולם, כעת עם התפשטות 24 אלף חדרים מעל 140 מלונות קבלת 3 מיליון מבקרים בשנה המגיעים 190 טיסות מדי יום, לפלוש יותר מ-500 במסעדות בעיר זה בקושי יש 563 אלף תושבים, למרות אוכלוסייה זו במהירות הגדלת כל שנה. צילום: Cancuncaribe.com החופים היפים של חוף חול לבן הקריביים בצורת לשון אדמה איפה היא נמצאת באזור מלון של כמעט 30 ק מ ברים, מועדונים, מרכזי קניות, אתרי נופש, ספא סביב הלגונה של מי מלח, מים אשר מאפשרים המנהג של צלילה בשוניות עם דגים צבעוניים. כחלק ריביירה מאיה, קנקון מאפשר לגלות גם חוף של כרמן, Xcaret ופארק Xel-Ha, יציאות עתיקות המאיה כעת עיבוד אקולוגית הייבנס, בנוסף לבקר העיר של טולום (tulum), ממוקם מול הים, מאיה לאוכלוסיה ייחודית עם קירות. אבל לא רק שלהם חופים, פירמידות ומלונות למשוך מבקרים מכל רחבי העולם.

שתי אליפויות עולם של טריאתלון, פעולה כלכלי בינלאומי של הועידה 2001, הפגישה של 1983 של קבוצת קונטדורה ואת השרים בכנס החמישי של ארגון הסחר העולמי ב-2003 נערכו באתר הנופש מקסיקני, עד הטלוויזיה MTV אמריקה הלטינית בחרה הרשת כמקום לקבלת הפרסים שלהם בשנת 2005, שהיה מתוסכל על ידי מעבר הוריקן וילמה. אחרונה מהתערבות ממשלתית המקסיקנית החלטנו לפתח תייר מורכבים הרומן למשוך תיירים זרים והשקעות, להכניס מטוס אדריכלים אותם ואחיה אגוסטין, אנריקה לנדה ורדוגו sobrevolaran כל החופים של המדינה. תאמין או לא, כמה מהימן בחוכמתו של הבחירה. אז הספקנות העיקרון הראשון 8 המלונות היו לאחר באמצעות הלוואה בשווי 27 מיליון דולר שהוענקה על ידי הבנק הבין-אמריקאי לפיתוח לאזור של באוטוסטרדה לארץ, תעופה, שירותים ציבוריים, דיור, בתי ספר, בתי חולים, כדי לספק במימון ממשלתי התחיל בתור מצודה לעובדים. פיתוח עירוני התבצע בצורה של צורות מרכזי Superblocks של תאים, עם כל השירותים והמתקנים, יצירת חלוקות משנה עצמאי עבור משפחות מקומיות כמעט כל מקסיקני – הפרדתם מאזור המלון ידוע, גם בבעלות 70% על ידי אנשי עסקים הלאומית, אשר למרות מה שאולי נראה פשוט להציג, גם הם בעלי הרוב זיכיונות של מסעדות. חום בטמפרטורות אותם קריבי ריחוף ביניהם 26 ° C ו 36 ° C עם אקלים טרופי-הלחות המגיעה לערכה המירבי בין מאיו אוגוסט, במהלך הקיץ מקסיקני, כאשר לעיתים קרובות נופלים גשמים חזקים טרופיים של זמן קצר. בין החודשים ספטמבר ונובמבר משקעים נעשים חזקים יותר, בליווי רוחות. הוריקנים יכול להישען בין יולי לספטמבר, בנוסף וילמה, בשנת 1988, ז'ילברטו פגע גם חופי גן-עדן.

לראות וללכת אם אתם מחפשים אחר שרידי המאיה, פארקים ומבני מכובד אך מבלי להשאיר גם למדת את Mirador de קנקון (לאומי קאנקון), פארקה דה לאס Palapas, ההריסות של המלך, El Meco Kabah פארק אקולוגי, מרקאדו 28 או את פלאסה דה לה רפורמה (מושב של רשויות מקומיות), באמצעות רשת התחבורה הציבורית יעילה או באחת המוניות מוסדר הקיים. לנוע במוניות קנקון מאורגנות של האיחוד ולעבוד בעיקר בתוך האזור המטרופוליני של העיר ולאחר ימים של גשם ו שעות השיא הוא בדרך כלל לשתף אותם בשל המחסור שלהם. למרות זאת, אל תפחד לשאול שמנהל ההתקן לא עולים לאף אחד יותר אם ברצונך למנוע שוד או תקיפה. העירייה באיסלה מוחרס יש מונית סוכנות המספקת שירותי איפה האיחוד לא מגיע. אם אתה מעדיף את התחבורה הציבורית הפנימית, 4 חברות לספק אותו באמצעות אוטובוסים ומיניבוסים: המאמן, Turicun, בונפיל והאיים הקריביים המאיה, אם אתה רוצה לנסוע למקומות אחרים, חצי האי יוקטן במקסיקו, באפשרותך להשתמש באחת היחידות של עיכובים קבוצה, Autobuses דה אוריינטה, Autobueses מאיאב הוטל או באוטובוס ממרכז.