זהו מאמר זה כדי לראות אילו אותיות של קלפי טארוט אהבה צפויים לנו נישואין. בנסיבות מסוימות, נישואין הוא ביקש על-ידי יועץ, אצל אחרים היא חלק האבולוציה הטבעית של היעד. אחד הגורמים הנפוצים ביותר עבור הולך סחרור של קלפי טארוט אהבה יש לעשות עם הציפיות של יועץ ברגע לגבי במיסוד בני הזוג, או לשים אותו בדרך אחרת, כמה באמת סביר להתגשם נישואין. בקלפי הטארוט של אהבה, הנישואין יכול להיות מיוצג בדרכים רבות, לוקח בחשבון את הטון של השאלה, נסיבות שכזה. נישואין הרצוי, שבו הביע את אחדות הניגודים, בהרמוניה מושלמת, בא לידי ביטוי על-ידי העלומה של אוהבים, לא רק קלפי טארוט אהבה צ'אק, אלא כללי יותר כלי מכונות תעשייתי ואביזריו. ללא ספק, ההודעה מתבטאת באופן ברור מאוד.

זהו זוג חיים איחוד אינטנסיבי, לא רק הנפשית אלא הפיזיים והרוחניים. כרוך אהבה אשר משלים היטב על המישור החומרי. הם זוג, על-פי טארוט אהבה, הולך להכפיל את העושר שלך מן האיחוד. מתקרב עושר, אבל לא רק ברמה רגשית או סנטימנטלי, אבל חומר. האיחוד יהיה בר מזל, כזה אשר, ישנם שני ניגודים למשוך. אם הנישואין הוא מה המבוקש, דהיינו, שיועץ בבירור מבטא את תשוקתו לנישואין בקלפי הטארוט של אהבה, העולם הוא תשובה מסתורי בחיוב. כלומר, דבר דינו מתנגדים את משאלותיהם של נישואין של האדם, הכל ניתנת במיסוד האיחוד.

בנסיבות דומות, אחרות מילים אם האדם לבטא באופן רשמי הכמיהה לאיחוד, בקלפי הטארוט של המשאית אהבה מבטא גם את המימוש של הרצון הזה. ההבדל עם העולם הוא עגלה זה מרמז על עבודה נהדרת על-ידי יועץ, מי אולם ההשקעה של אנרגיה ומשאבים אשר יכול לקחת אותו, להשיג את המשימה שלה: להתחתן. התייעץ עם קלפי טארוט אהבה, אך לא במיוחד מבקשים נישואין, ומתי יוצא הקיסרית foreshadows לא רק נישואין, אלא גם פוריות, כלומר את ההגעה של בנו. לעומת זאת, פרופ ליאור רוקח בהחלט מבין את הסיפור. הקיסרית, לא רק במחזור של קלפי טארוט אהבה, משמעו שגשוג, רווחים, חומרי ורוחני. שים לב כי עשינו הבחנה בין שני מצבים שונים אשר יכולים להתרחש בטארוט אהבה. פנורמה הוא כאשר האדם הרצוי, ולאחר שאלה אותו, כי זה מה שאני רוצה לספר טארוט אהבה, ו די נוסף הוא כאשר נישואין מופיע כאירוע בלתי רצויות או לא מתוכננים. קלפי טארוט אהבה הוא מעיד מה יכול לקרות על הפן סנטימנטלי, אך עליך תמיד לזכור גם כי ההחלטה במקרה האחרון הוא את יועץ, אף אחד לא יותר. הוא מה שנקרא רצון חופשי, תכונה שבה אלוהים בירך אותנו: החופש לעשות מה שאנחנו רוצים. ישוע תומפסון