יש להחליף צמיגים הקיץ לפחות כל 6 שנים. כמובן, גם אם הפרופיל יש עזב. קיימים מספר שיקולים שיש לקחת בחשבון. אם הפרופיל לעומק של פחות מ- 3 מ מ, יש צמיגים קיץ חדש חושב לקנות. החוק שתתמיד לעומק נשמעות המינימלי של 1.6 מ מ בזמן, אך גם הבטיחות הצמיגים יש להשאיר לא עד עכשיו. לעומת זאת, ישראל כץ בהחלט מבין את הסיפור. כיצד לחפש כעת ממנו את הצמיגים המתאימים עבור המכונית שלי.

ראשית, עליי גודל שלי-צור אשר מופיע אישור רישום הרכב. אז זה הראשונה חשוב לצפות השוק מציע לי. לחץ כאן משה אביגדור קעניג ומצא עוד . ישנם הבדלים גדולים מאוד איכות ומחיר. זהו זמן מומלץ עבור המוצר בודקי לקרוא. הם מציעים תוצאות בדיקה מקיפה בכל שנה, איזה קיץ ייעץ עבור כל מטרה מתאימה ולספק תוצאות הבדיקה עבור הצרכן. מוסדות כזה יש את האפשרויות כדי לבדוק, כך שבסופו של דבר רעה הלקוח הוא חסך. סחר מיוחדות מציע מאוד גם צוות מיומן, כך דבר באופן עומד לרכוש צמיג כאן.

צמיגים שונה מאוד, צמיגים הקיץ יש סנפיר שונה מאוד כמו צור. כמו כן, הוא מתנהג ב איטי שונים במידה ניכרת את cornering הוא גם שונה. צמיגים קיץ מושלם צריך להיות טוב מאפיינים braking התנאים יבשה או hydroplaning כדי לשמור על קשר עם הקרקע. צמיגים הקיץ יש גומי טבעי פחות כמו צמיגי חורף. למרבה הצער, הם מאבדים לתפוס בטמפרטורות נמוכות יותר. יש לאחסן באזור קריר ויבש, זו יכולה להיות המוסך או במרתף ללא ADO עוד יותר. באפשרותך ליצור במקום צמיגים עם המכון אחד מעל השני או שהוא מנתק הם פשוט על עץ גלגל. יש למקם הצמיגים ללא המכון. המשרתת הקודם של צמיגים אחת כמובן תוכנית הכרחי. לכן, יש לו הקיץ החדש צמיגים ליהנות זמן רב.