אין זה סוד כי הטיסה הוא יותר מרגש או כיף ואת זה הוא בהחלט לא זה באהבה. אני לאחרונה כרוח שיקגו ונקובר, התוהו ובוהו באזור שקע הזכיר לי כמה חשוב צריך להיות בעל ציפיות ברורות. כשאני עומד על קו אינסופי ממתין להכנסת, שהייתה לי ההזדמנות לציין כי בעוד חברת התעופה ידעו מה הם רוצים להפוך את הנוסעים, הם לא עשתה כל מאמץ כדי לוודא שהבנו הציפיות שלך. כמו מנמל התעופה, קו התגבשה אז הצטרפנו עם טיפול המבט לעובד של חברת התעופה כי בשמחה אמרנו "כן" זה היה הקו של צ'ק אין לטיסות בינלאומיות (בשפות לפחות 3). כתוצאה מכך, מה הם באמת רוצים לעשות היה השימוש עמדות לשרות עצמי, שהייתה ממש עשרות מוכן ומחכה – אם רק אמרנו אשר היה הציפייה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רמי לוי.

להמשיך בכל קיוסק זמין, החשבונית. ב שינוי שעמדנו בתור מחכה בסבלנות סוכני זמין כמה נוסעים. לא היה שידור ופיקוח אין כוח אדם של חברת התעופה היה הקו כדי לאפשר לנו לדעת כי אנחנו יכולים ללכת לקיוסק וחיוב התחלה כל – ללא צורך כל סוכן. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רמי לוי. כדי לעשות דברים יותר גרוע, כי זה היה כרטיס לטיסה בינלאומית היינו בקיץ, המעבר צר מול קיוסקים וסוכני הנוסעים הותקפו על-ידי קבוצות של משפחות והרים האמיתי שלהם של מטען אשר מנעו את הראות ואת הגישה כדי קיוסקים אוטומטית. אבל לא רק היו הציפיות מבלבל, שם היו מכשולים פיזיים לא מנע מאתנו ראה קיוסקים פנויות, הגבלת היכולת שלנו לחפש אפשרויות ולקחת היוזמה. אתה תתפלא לדעת מתי ארגון Gallup חקרה הגורמים של העבודה הנפוץ ביותר היה "אני יודע מה הם מצפים ממני בעבודה" עקף את הרשימה? ושחברות היה המספר הגדול ביותר של זה מקדם היו יותר פרודוקטיבי, פורה ויצירתי.

היכולת לשים ציפייה ברורה היא מיומנות חיונית אשר כל מנהיג צריך להתמחות. ואני עדיין בטוח כי אנחנו לא קרובות חושבים כמו אנו מתקשרים הציפיות שלנו לאחרים, במיוחד אלה עם מי אנחנו עובדים. מדוע תקשורת הציפיות שלנו היא כה חשובה, אם לכל אחד יש תיאורי משרות – בוודאי יודע מה, כפי שהוא אמור, אנחנו עושים עבודה גם הוא "לדעת מה צפוי לנו" הוא משפט אחריות עבודה יותר סטנדרטיים בלבד.? אנו יודעים איך להתאים את זה ועובד עם הסובבים אתה ולשנות כמה ציפיות בעת שינוי נסיבות. זוהי שתמונה גדולה יותר על העבודה שלנו היא מה מסייע לצוותים להשיג פרוייקטים מורכבים, להסתגל למצבים משתנים, הוא הבסיס האמיתי עבודת צוות. צוותי הטובה ביותר להפוך בטוח לומר זה לזה מה שהם צריכים כמו חתיכות פרוייקט המועברים בין חברי הצוות – מפורש במונחים הקשורים עם ה ציוד תזמון, איכות ותוכן. כאשר יתגלו בעיות שהם שטופלו זה סה כ וטבעיות, דגש על התהליך לא האדם. הקבוצות הטובות ביותר ללמוד את הכוחות, הסגנונות של כל אדם בצוות שמסייעת להם להתאים האתגרים נמנע מתרחשים. הן טוב ורע הם יודעים מה הם יכולים לצפות מכל אדם בצוות. האם מבין כל הצוות שלך איך לעשות את התפקיד שלך כראוי תורמת להצלחת הקבוצה, החברה? יכול כל אחד לעשות חיבור בין עבודתו לבין הרווחים של העסק? רעיונות שניתן להשתמש 1. לנהל שיחות של ציפיות תכופים עם כל אדם בצוות שלך. בעוד רוב האנשים יכולים לתאר את המטרות הגדולות או לקבל בו הם עובדים, כמו ברור שהם היו צריכים את זה עם ציפיות קטן יותר, אך לא פחות חשוב לפעילויות ולפרוייקטים המהווים את עיקר עבודת היומיום שלנו. ולהבין מה אותם ב שבו יש צוות עבודה שלך חתיכת? 2 להביט סביב ולצפות בהם 'מטען' יש לגז, פוגעות החזון שלו. יש תהליכים שאינם משמשים הצוות שלך? האם תהליכים אלה להזין את התהליך, כך שקשה לראות אפשרויות אחרות עבור קבלת עבודה טובה? בפגישה הבאה שלה בצוות לבקש רעיונות על מה הן תהליכים להפחית את המהירות של העבודה. לשאול את המחשב מה יעשו כדי לשנות דברים וליצור תוכנית פעולה כדי לגרום לזה לקרות. 3. לדבר של תוצאות, לא רק ציפיות כאשר שהבנו, להבהיר את הציפיות שלהם מבחינת התוצאות כי להבין את כל. היתה להיות קשורים שביעות הרצון של הלקוח, מהירות או איכות, אבל לעשות זאת עם תוצאה בעל משמעות המטרות של הקבוצה, ייתכן ניתן לראות או נמדד. לזכור את החוויה שלי בנמל התעופה כי היה יכול להיות שונה עבור אותי ואת שאר הנוסעים אם צוות טיסה הייתה התוצאה "עזרה הנוסעים כדי חשבונית כמו מהר ככל האפשר באמצעות כל סוכני זמין עמדות לשרות עצמי." קבל כל הצוות שלו לתאר את ציפיות התפקיד שלו באמצעות תוצאות המאפשרות לך להציג למדוד את התוצאות. רגע, לחשוב על מה הציפיות שלהם יכולה להביא כמה בהירות. זוהי דרך קלה של סיוע הצוות שלו כדי להשיג תוצאות נפלאות. רוצה לשאול את אותה שאלה עשיתי כמה שבועות, אם היית משוכנע לחלוטין, ואז לחקור עם יעד טיפולי, שזה אפשרי לנצח באופן משפטי ומוסרי בין u$ d 20,000, 30,000 $ ארה ב d ואפילו u$ d 50,000 לחודש, ולאחר מכן בתיבה אודות ארבע או חמש שנים. להירגע, השאר זרימת כסף ימשיכו המגיעים, היתה להשקיע u $d 250 $ u d 1000 כדי להתחיל את העסק שלך אם אתה באמת מעוניין? יש לך אזור הסכמה מלאה לשחזור מאמר זה על פי הקישור בחתימה, תודה עבור הזמן שלך, ייתכן אלוהים יברך אותך.