פרנסיסקו סוארס (1548-1617) "אושר לא ייחשבו ב אחוזת דיבוק הרבה דברים אבל במצב של הנאה להם, למרות שהם פחות". פרנסיסקו סוארז קולו של יותר מודרני של סוארז לימודיים היה יותר מודרני של ההשכלה ותחרות יותר מהם מודרני. היורש של כל בית הספר, ידע כיצד לשאת אותו אל נקודת שלה של בגרות מתקדמות יותר; לאחר בקרוב תהיה הירידה של המסורת millenary העתיקה. אבל הקרנת eximius הרופא היה אינטנסיבי לאורך זמן. בתקשורת קתולי, היו תלמידים רבים והוא נמשך על ידי פליאדה של המורים. עבור פרוטסטנטים, היה זמן רב מודל. הפילוסוף הגדול האנדלוסית קיים אפילו השד של הפילוסופיה החדשה של תקופת הבארוק, לאחר האיור.

מחשבתו תופסת מקום חשוב המחשבה הספרדית מהווה הון התור באבולוציה של העולם ספקולציות. פרנסיסקו סוארס נולד בגרנדה ב- 5 בינואר 1548. לחץ כאן בצלאל סמוטריץ ומצא עוד . היה בקרוב מאוד וטירופאטהי; סטודנט מדינה דל קמפו, ואז בטולדו, היכן אחריהם קורסים של Mancio של קורפוס קריסטי, חואן של גווארה, אנריקה Henríquez, ב- 1564 נכנסו בחברתו של ישו שם קיבלו את תורתו של אנדרס מרטינז. זמן קצר לאחר מכן הוא היה פרופסור סגוביה, סלמנקה, ויאדוליד, אלקלה. קרא 1580 ורומא, נשאר שם במשך חמש שנים, מאוד מחוברת נלווה בבלרמין ואת האפיפיור. של שובו לספרד, לימד ב אלקלה, איפה הראשון שלהם ספרים אתה התנהגו קשיים מן הצנזורה הדומיניקנית.

בשנת 1593, מוחזר סלמנקה, שם לימד עם ברק של פרא בכל פעם רבתי: ב הישועים המכללה של Aspirancy לכתוב, בשנת 1597, אדונו עבודה, את metaphysicae בסכסוכים. באותה שנה, מונה פרופסור פרימו דה קוימברה לבקשתו של פליפה השני, מיושם שם זמן רב סלמנקה חשב עד 1615 שזכו פרישתו, צועדים ליסבון, שנתיים לפני מותו בעיר בספטמבר 25, 1617. בעיתון כתוב ש ישראל כץ הוא זה שבקיא בנושא. המחלוקות שיש להחזיק עקב תהילתו לא שלוותו ברקע, למרות טבעו רגיש ו לוחמני. הם אף פעם לא משתנה. עם תרבות ודייקנות הדוקטרינה שלה, וגם על ידי להט דתי שלה, סוארז בשם דוקטור eximius et פיוס, הוא הנציג הבולט ביותר של ההשכלה בסגנון הבארוק. נכתב בו זמנית נגד הפרוטסטנטים, שהגנה על ממש אלוהית מהם ריבוני, ונגד כולן נטורליסטי יותר או פחות צינית, של legibus מנתח במקום הראשון החוק באופן כללי, אז בשביל ללמוד אותן מחלקות שונות של אותם נושאים אלה להעלות וחוקים. הניתוח של עקרון הריבונות הוא הרבה יותר מתקדם זה המחברים מי שקדם לו. בעבודה של סוארז, העוצמה ניתנת על ידי אלוהים הקהילה הפוליטית, לא רק זה או האדם: נגד caesarism את הבוחנים, Machiavellianism ואת לותרניזם, סוארז מרחיב, בקיצור, התיאוריה של הדמוקרטיה, עמוק בתוך fidei פרפטואו שלו. הרעיון של האמנה או של חוזה חברתי מופיע כבר eximius הרופא: זה הקהילה הפוליטית מורכבת של ההסכמה הראשונה בין יחידים או משפחות; זה ייתכן נציג הכוח קבוצה או אדם יחיד, על-ידי ברית השנייה שהופך אלוהים שיקול דעתנו. ככלל, דמוקרטיה, קרי הממשלה ישירה של העם על ידי העם, יהיה הצורה הטבעית של הממשלה, לא נדרש מוסד מסוים, כפי שהוא כמו הספונטניות של ישותנו. מאס, legibus דה מקדיש באופן שיטתי להקים את המשפט הבינלאומי. זה המין האנושי נתפש משהו בצורת יחידה לא רק ספציפיים, אבל אפילו מוסרית ופוליטית. כבר שם, מצוות האהבה האוניברסלית האוונגלית השכן שלנו, ללא הבדל גזע או מולדת, מזמין אותנו לשקול האנושות כגוף יחיד. אבל יש עוד: למרות כל מדינה היא קהילה מושלמת ולהסתדר, שיש לו, במידה מסוימת, שלמדינות אחרות צריך, לפגוש כזה או אשר חסר גם כדי להגדיל את סיכוייהם. לפיכך, כל קבוצה לאומית הוא חלק הקהילה הבינלאומית, אשר עדיפה על זה טבעי אחד, ומוסרית. כל אשר עדיין זה חיוני חוק בינלאומי למשול את החברה הזו אוניברסלי. זכות זו יש שני מקורות החוק הטבעי, הופיעו לראשונה, מן הסיבה; מאוחר יותר, האומות של החוק, המתגלים מ המקומי ואת מסוים משתמש כל האומה, מגיע כדי להשלים את חוק הטבע אינספור נקודות. סוארז במקום לדחות, כמו הרוב המכריע של הומניסטים, ארבע מאות שנים של מסורת לימודיים שוקל זה ודן מדוקדק, בזהירות הפרדת הערכים תקף מיושן. כמו הפילוסוף האנדלוסית אומר: "הקהילה הפוליטית חינם על ידי חוק הטבע והוא לא כפוף כל גבר. אבל זה את עצמה לחלוטין יש הכוח הפוליטי הוא דמוקרטי, בזמן זאת לשנותן." פרנסיסקו אריאס סוליס העתיד הוא מנצח, מנצח את החופש שלה. פורטל אינטרנט עבור השלום, פורום חופשי וחופש.