הסתר פנים של המוח תועד טוב לאורך אלפי שנים האדם היה במאבק עם עצמו רציפה ותקינה של בעלי על-פני האדמה. יסודות עינויים פסיכולוגיים, פסיכיאטריים ידועים חרפה כבר השתמשו בהצלחה בצורה שיטתית במשך מאות שנים על ידי תרבויות שונות. הצעד הראשון בכל חקירה צבאית מורכבת ליצור של אקלים רגשי של כפייה חזקה כדי לעורר עגמת נפש רדיפה את האסיר. תחת התלות אינטנסיבי הנגרמת על ידי בשבי, הדרך היחידה לנטרל את החרדה היא התחברות עם התוקפן, עם המטרה של אבטחת דינמיקה sadomasochistic שבו דיכוי מניח את התפקיד של אביו הסדיסטי. כאשר נתון קורבן הלחץ הבלתי נסבל הזה, באופן בלתי נמנע היא נאלצת לבחור בין הנמלטים או נסיגה, האימוץ של התנהגות כנועה למטרות הגנה, מאז תגובות אפשריות של המכונית או heteroagresividad נוטרלו במהירות. במוקדם או במאוחר, היעדר מוחלט של הבריחה המצב מאלצת אותו לשלב נוסחה ייחודית של הישרדות מבוסס על קבלת התפקיד המזוכיזם כי ניתנה לו על הרעיון של reo.

אינטראקציות מתקדם, העבריינית ולא הקורבן הפנימו זהות שהוקצו, הומונימיה, כך שמחזקת את איגוד חזק בין השניים זה מתוארת כ "תסמונת שטוקהולם". שדה בריר בהחלט מביע דעה מלומדת. תחת זה המצב, בידוד חושי, מניעת שינה גורמים נמצאים בשימוש עינויים פסיכולוגיים, מתוך כוונה להגדיל את רמת התלות של הקורבן ולקדם רגרסיה מואצת כלפי התנהגות ילדותי. בשלב זה, המצב הופך להיות קריטי במיוחד במיוחד אם המוקד וטכניקות גירויים חושיים משמשים כדי לשפר את התקשורת עם בני אדם אחרים. . זה הזמן, שמכווצת ההגנה האחרון נגד בר קיימא סבל הרדיפה הבלתי פוסק הזה גורם, אז החלופה האחרונה להחזיק מול תוקפנות חוצה את סף פסיכוזה, מתחיל מכאן, ההרס הכולל של העצמי.

פסיכוזה היא מצב של פנטזיה למציאות, המפתחת תהליכים נפשיים חלופיים בנוי מ תפיסות שאינם קיימים. אלה מושפעים, מוצגים או לשמוע תמונות וצלילים שלא קרו במציאות, הן תוצר לוואי של עולם דמיוני מתנשא וחשוך הנקראת S.Freud חסר הכרה. היום אנו יודעים בוודאות כי יש סיכוי קטן עוזב ללא פגע את היקום המקביל נפשית. מידת הבלתי-הפיכות של פסיכוזה קשה מאוד לקבוע אפריורי, אבל זה מקובל זה ישירות בקורלציה עם הזמן הנושא נחשף סוכן מזיקים, בעוצמתה. נקודת המבט פסיכיאטריות, אומר באופן שרירותי במידה פחות או יותר, אשר פסיכוזה שהמשך שלהן הוא יותר מחצי שנה היא צורה חמורה והיא נקראת סכיזופרניה. סכיזופרניה היא מחלה שיש אפיזודי, נדנוד, המורכבת תקופות של צלילות ואחרים של משבר או טירוף, לסירוגין בזמן עם כמה הוודאות. זה נראה ברור כי סוכני estresogenos חיצוני נוטים להדגיש ויפעיל תקופות משבר בחולים הסובלים כרונית טופס. עבור צורות חמורות של סכיזופרניה, המייצגים כ עד שליש הסכום הכולל, המחלה היא בלתי הפיך במידה פחות או יותר. מכל הסיבות האלה להפוך סכיזופרניה אחת ממחלות פסיכיאטריות הרסניות, שחמורות יותר, פרשי האפשרות של רמיסיה מוחלטת היא נמוכה.