השמנה בילדות הוא בהחלט נושא שהצגתו בעלת חשיבות עבור מספר גדל והולך של ילדים מושפעים המחלה הזאת. . כן, השמנת יתר נחשבת מחלה בימים אלה. חוסר המחויבות של מבוגרים יש חילחלו מהזמן הנדרש בילדים שלהם, שתנבע דיאטה עקבית של מזון עתיר סוכרים ופחמימות מאוד הקלוריות. זה אפשרי למנוע ההשמנה בילדות להמשיך להפיץ. לפגוש את מטרה זו יש לקחת קלפים בעניין היום כדי למנוע מחלות שעלולות להתעורר לאחר שנים. עם עצות פשוטות אלה יכולים לעזור לילד או הילדה שלך לא ליפול במלכודת של השמנת יתר. לשפר את הדיאטה זה הוא בעל חשיבות עליונה החינוך הקולינרי של הילד (א).

מומלץ לקיים תפריט שבועי טרום מוגדר מראש ובכך למנוע נפילה בפעם הקודמת במלכודת כלשהי של מזון מהיר. חשוב לבשל להם ארוחות עם כמות נמוכה יותר של תוספים אפשריים, להימנע עונות ארז כי אלה מכילים הכימי. העונה מזון מקדמת באופן טבעי לתזונה בריאה כמו גם את האהבה של אוכל ביתי. מן הסתם הרבה זמן, מומלץ להציג סוג מזון מזון מהיר או ממתקים ובכך לגמול את הילד (אל) על ידי המאמץ של אכילה בריאה. יותר פעילות גופנית שלאנשים רבים לא עושים פעילות גופנית. לפחות לא המינימום שאתה צריך לעשות, אם זה לא היה כך השמנת יתר לא יהיה נושא שיחה רגילה. להנחיל את האהבה לספורט או פעילות גופנית (הליכה בדרך כלל על ידי פארק לדוגמה) חיוני ליצירת מנהג מקטן עבור אותם אלה.

אם הילדים ראו את הדוגמה של ההורים שלהם לעשות פעילות גופנית הפך למסורת המשפחתית. בנוסף כדי לשרוף קלוריות אתה להיות יצירת קשרים של איחוד בתוך המשפחה. היא ממליצה 60 דקות של פעילות גופנית כל הימים האלו. לשים לוחות זמנים עבור טלוויזיה, משחקי וידאו, אינטרנט נקודה חשובה מאוד בתוך התקשורת ההפצצה סובלים מדי יום היא שנעשתה של לנתק אותנו. אם לא שיתפוס אותו בטלוויזיה, יהיה פלייסטיישן או Xbox ואם לא נכנע תחת אלה פיתויים תמיד יהיה לאינטרנט זמין עבור צ ' אט עם הסחות חיפוש נוספים ברשת וחברים. קבע זמן קבוע עבור טלוויזיה ו הסחות דעת אחרות מעמידה את מגבלת הזמן שבו משמשים התקנים אלה המעודדים ולנהל אורח חיים. כל עד הסוף הוא על איזון. מטבע רבים ניתן לקדם חיים פעילים, סוף סוף לקחת השמנה בילדות. שיתוף המשפחה מקדמת פעילות גופנית כמו גם את האיחוד של אותו.