המשבר פחת, ואמר לתקשורת. הוא התפכח רבים, רבים פשטו את הרגל, שבדרך כלל נשאר מחוץ לעבודה וחושב מה לעשות. כוח הוא, וקרנות עכשיו צריך לחשוב על איך והיכן להשקיע אותו, וכך להתפתח עצמאי המעסיק. וזה אפשרי! והנה כמה מחשבות מידע על מה ואיך. עכשיו יש זרימה גדולה של מידע על אנשים שנותרו ללא עבודה, פוטרו או פשוט מורכב "לא שנות פרישה, "מה לעשות וכיצד ניתן ליישם כספים שנצברו היתרונות שלהם. הפעלה באמצעות מספר אתרים באינטרנט – אתם יודעים, זה בעצם הרבה עבודה, אבל מה אם יש כסף ואנחנו רוצים לפתוח את שלכם עסק, אפילו קצת.

זה מעלה את השאלה – מה? מדענים מציעים להסתכל מסביב בדרך כלל לבחור את מה שאתה רואה חוסר משלך … תן לי להסביר! ילדים רבים – גנים קטנים! הנה לחשוב על פתיחת גן – גדול זמן להשקיע כסף, הרבה תיאום אחריות, אז אתה יכול מרכז ילדים (התפתחותית). כמעט כל בניין חדש נפתח מרכזים כאלה. זה רעיון אחד: אחרי הכל, אני חושב שכבר יש נכדים, אנחנו יכולים משלהם לשבת, אבל אתה יכול לארגן את המרכז. בעניין זה יש המון מידע במרחב האינטרנט שלנו bezganichnom.

הרעיון השני! כל מכונה, אך לא כולם נקיים! לשטוף ברחוב לא יכול, אבל על שטיפת מכוניות לפנות. וכאן יש הצעות רבות לבניית לשטוף אוטומטי. הדברים כל אהבתי את לשטוף עצמאי מכונית שאינה דורשת חיבור, חימום מים, סניטציה וחשמל. מה זה לא אמיתי? לא, בע"מ קבוצת חברות "אקווריוס" הוא הניקוי העצמי, אשר מותקן על כל משטח שטוח, בכל מקום ובכל מוכן ללכת, כמעט מיד לאחר התקנתו על ידי מנוף. הושגו כל אחד, ללא תיאום, obbivaniya המפלים כל המופעים אפשרי. בנייה של שטיפת המכונית עם עלות אפס 3400000 רובל 2 מכוניות, לא כולל את כל הציוד, אשר תרכוש, אבל זה לשטוף עצמאי מכונית עם כל ציוד 3 מכוניות זהה. זה ספירה: זמן, כסף ועצבים ועלים בשוק שלנו הוא ערך טוב לכסף בעסק שלהם – לשטוף את המכונית של אותו "אקווריוס". כעת יש לחברה הרבה משימות ולאדיווסטוק עצמו. יתר על כן, עבור אל אתר האינטרנט שלהם, שבו הנחיות מפורטות להפעלת מכונית כזו, מפרטים, ואת תוכנית עסקית מיני. מה היצרן כך לדאוג ללקוחות שלהם, אשר אינו קיים רק נייד, המוכן פתרון, אלא גם לעשות תכנית עסקית כדי לקבל הלוואה לרכישת ניקוי, לצורך חישוב, ראשוני זהיר. אנחנו רק מדברים אלה שכבר קנו ו מספק לשקוע. הרעיון השלישי ככל הסוס האהוב שלנו – אספקת חלקי חילוף! מי היה מתמודד עם תיקון המכונית שלהם יודע את החלקים במקום אחד, לתקן את השני. זמן זה לוקח הרבה עבור גדול בערים כמו במוסקבה! וגם בחנות המקוונת שלנו למכור חלקי חילוף? כאן יש לנו לחשוב, השקעות יהיה מחולק במספר שלבים: 1-אתר טוב, 2-מכונית המסירה, 3 ספקים, מידע תפעולי מהם. טוב מאוד הרעיון של העסק המשפחתי. כל רעיון אפשר להפוך כעסק משפחתי. עולה פחות, ובעוד יש היווצרות של כלל משקי הבית הם לטובת עצמו אף. ובעוד עלויות לצוות מינימלי, ואז אתה והיפה להיות מעסיק. ואת זה יש לנו עכשיו בברכה ואף עסקים קטנים בכל מקום דרכנו והלוואות והפרסום וכל זה טוב, אם לא על, נייר כרזות הפרסום! ואם אתה מסתכל אחים נוספים בבית קטן יותר, אשר לעבוד ולא לטייל, מה לעשות? זה המקום שבו אתה עלול לחשוב, מה חיית המחמד בעל לספק שירותים למי להפקיד אוצר כזה – יש העסק שלך. בנוסף, אתם יכולים: ניקוי חלונות, סוכנות צוות מקומיים, כמה אתה רוצה ללוות היום. נתח קטן. חבר שלי מחפש אישה ללוות את בנה לבית הספר ובחזרה (לה אותו לקויי ראייה), אתה חושב שאתה נמצא? – לא! סבתא, אשר בתוקף במחירים כאלה, תפס אותו עם מה שאנחנו צריכים לבוא לאסוף אותו מהבית, לשבת איתו כדי להביא את האוטובוס לבית הספר, ולאחר מכן 6 שעות לעשות את אותו הדבר בסדר הפוך אל הבית. מחירים הודיעה הו! וזה טוב, אם אתה לוקח כזה את המיץ, סבתות, ולארגן סוכנות קטנה בתמיכה של ילדי החינוך וארגוני ספורט. רעיונות רבים, אבל הבחירה היא שלך.