כולם יודעים כי הפדרציה הרוסית (אז ברית המועצות) משנת 1991 עברה שינוי בזירה הפוליטית והן בתחום הכלכלי. לכן חיי היומיום של תושביה הרבה משתנה ביחס להווה. עם זאת, סביר כי יש מי שרוצה ללמוד עוד על חיי היומיום בברית המועצות. משך יום העבודה של אז היה 8 שעות ליום, זמן של אותן שעות אשר מוקדשים ארוחת הצהריים. עם זאת רוב העובדים ניצלו הזה בשעה במשרד או במפעל כדי לקנות מצרכים- ומצרכים אחרים המסכן. האמת היא שהיה באותו הזמן ונטורה.

להשיג את החלק הטוב של כל הדברים הנחוצים לחיים רגילים: כמה מוצרי מזון, ביגוד, ריהוט, וכו '… מאז זמן לבד לפעמים צייר על מכירה כמה דברים חיוניים. הם נכללים: סוגים מסוימים של ביגוד, הנעלה, מזון שונים (גבינה, חמאה, בשר עוף, ואחרים). שר התחבורה בהחלט מביע דעה מלומדת. מי רצה לקנות מכשירי חשמל או רהיטים מיצרנים מסוימים היה צריך להכניס את הזנב הארוך באופן מקורי. ייעד אותך האדם שלו מספר בתור ונתן אותו גבוה ברשימה של אלה שרצו לקנות רהיטים או כל מכשיר. ואז האדם הזה היה מחוייב בכל בוקר (למשל 6) ללכת זה לקנות שם כיוון אותו ברשימת כי אחרת יריתי בו.

השגרה במקרים מסוימים לבש לפני כמה שבועות, אבל שגרם זנב לא היו בטוחים שיש מזל לא מה nesecitaban. הרוב המכריע של המועצות חיו בתנאים קשים מאוד, במיוחד נשים גרושות. בסוף יום עבודה אישה הולך לחנויות לקנות מצרכים הצורך הראשון. זה לשים את התור, לכן בילה זמן רב, לפעמים שעות אחדות. כדי לרכוש מצרכים עיקריים ודברים אחרים (סבון, נייר טואלט, וכו ') זה היה השיבה הביתה עם שקית מלאה ביד. אשר היו ילדים קטנים אותם היה של אכילה, ואחר כך שכבת. היום הבא הוא חוזר על עצמו… השכר החודשי הממוצע היה כ- 130-150 רובלים היה שקול ל- 170 דולר estadoinidenses. מאת נדיר זה נראה שכר גבוה הם היו עובדים, נהגי האוטובוסים ותחבורה אחרים (עד 500 רובל לחודש). אבל מהנדסים ורופאים היה 120-140 רובל לחודש. במונחים של מוצרי מזון, בגדים, מכשירי חשמל ביתיים, שאר ענפי התעשייה ציין כי אז ברוב המקרים אתה נכנס למכירה מוצרים ממוצא רוסי ומשך רק לפעמים למכירה כמה פריטי פייס אחרים (מכולת, בגדים, וכו '). ביניהם היו הרגליים של העוף אשר חשוב UU דה…. רגלי עורב האלה היו שם דיבוריים הרגליים אמריקאי. אבל כדי לס רוסית כל עלות הרבה מוצרים של אחרים, פייס אז זה הזמן בכל פעם שלף את מכירה כמה מוצרים אכילים עני מיד כל העולם היה זנב ארוך זה יכול לא להתאים למאגר, לכן יצאו לרחוב. זה מכניס את podiran תור לבלות שם כמה שעות. כמעט כל הרוסים הייתה הזדמנות החופשה הולך למקומות אטרקטיביים אחרים בארץ אשר היה הים השחור ו יעדים מעניינים נוספים. אבל בזמן הנוכחי הפרש הזמנים הייתה הזדמנות לחופשות רק מולדתו, קרי בברית המועצות ולא יהיה קל מדי פעם כמה הסוציאליסטית פייס אז (בולגריה, צ'כוסלובקיה). ואז חבילות תיירות היו זולים והיו לכן במידה של הכיס של כל האוכלוסייה של האיחוד הסובייטי. זה היה החיים של רוב העם הרוסי של הזמן. אתה עשוי להיות מעוניין.