גם אני עובד את התיק של עגבניות באזור של העיר אסטרחן (כפר Sasikoli, העיר Kharabali) כבר חודשיים (יולי ואוגוסט) אני רוצה לתאר את המקום הזה בפירוט רב. המקום הזה היה מאוד ליד הכפר Sasikoli והעיר Kharabali. זמנך Kharabali ממוקם במרחק של 150 ק מ (בערך) של העיר אסטרחן. עד כה אני זוכר את הקיץ של 1992. אז הייתי בן 21, סטודנט באוניברסיטת מוסקוביט אנרגיה. עבודה זו veraneal במהלך החופשה שלי הייתה הדרך להרוויח כסף.

אני אני ממוקם בצריף וכן וסוגים אחרים שלי משתפי פעולה. התעוררנו בשעה שש בבוקר, לקחנו ארוחת בוקר. הלכנו לשטח. השבועיים הראשונים השדה desplantaban הבנים והבנות עשו גם בשבוע הראשון. כאשר אנחנו שאאסוף עגבניות בשלות לקוביות ואת פספסת בארגזים מיוחדים והשאיר אותם בשטח. שעות ספורות לאחר מעמיסים אותם על משאיות ונשא. יום ראשון נחנו. בכל יום ראשון עברנו את דרכו.

חלקם נשארו בשטח המחנה לדוג בנהר עם מים עומדים מעלי זה היה במרחק הליכה סוכתנו, אחרים הולכים החוף ממוקם על גדות הנהר Akhtuba. קצת על הנהר Akhtuba. הנהר הוא אחד אשר נמצא במרחק של הדלתא של נהר הוולגה, הינו ממוקם ממש ליד זה. יום אחד אני שני גברים היו נהר Akhtuba לדוג. הצוות שלנו הכיל את החכות, תולעים, צרצרים, potada מים בבקבוקים. לדוג מספיק כמות הדגים שעשינו עם hoguerra של ענפים ומקלות יבש זה שפינינו לאורך החוף. כדי להכין את המרק אנו משתמשים הקוביה שהשקענו אש (מעל למדורה). באותו היום היה חם (את המדחום המצוין יותר 30), אז aprovechabamos זה זמן לשחות בנהר Akhtuba. כמובן לקחו גם את השמש. באותו היום אני זוכר טוב עד כה. חול (בימי שני – שבת) עבדנו על המגרש עירום ויש לכן בסוף העונה veraneal לנו חום. במיוחד אני. בצהריים אחרי ארוחת הצהריים . היו לנו ספרים 3 שעות מנוחה… הרוב המכריע של התושבים עוגנות כלי שלהם ישנה או חצי ישן בחדרים שלהם בבית הקפה. . זה את זה בצהריים השמש סחוט הרבה ואת הטמפרטורה להגיע 35 מעלות בצל. כמעט לא היו עננים בשמיים, לכן ירד גשם רק 2 פעמים במהלך שהותי במקום הזה. הוא ÿY את זה כל? להוסיף את זה! במקום הזה אהבתי אקזוטיים החי והצומח. בעלי חיים היו נחשים, צבים, חרקים היה צרצרים בשפע, mantises. אגב אפילו בנהר הסמוך עם מים עומדים מעלי התגוררו צבים, סרטן, כמה מיני דגים שוביניהם פייק, שם אותו שחה viboros ונחשים אחרים. העובדה כי בנהר הזה עם מים עומדים מעלי היה מיושב סרטן מוכיחה לנו כי המים שלהם הוא טהור. כל יום כאשר היה שטוף שמש, אלפים (או מיליונים) של צרצרים היו הרחש רציפה לאורך כל היום. זה נכון שלא השתמשנו בהם כדי לדוג. כלומר לא הוא אפשרי רשימת כל האנשים של היצורים האלה בחיים שחי בתוכה. כמו היינו כמעט אזור סובטרופי (48 מעלות של latitude של הצפון) צמחו כמה עצי פירות יער ופירות אשר היו מאפייני באזורים סובטרופיים. אכלנו אפרסקים, אחרים פירות, פירות יער שנמצאו עצים וצמחיה פראית. כמובן אכל גם את העגבניות. כלומר אנו גר רחוק התרבות, כך משאירים החשיבה כל הבעיות. לעומת זאת אני בזמן שעבדתי כל יום (למעט בימי ראשון) בילה את הקיץ של 1992 היטב. התחביב הזה היה משהו דומה לזה turismo כפריים. דרך אגב היום להמשיך לשים בפועל התיירות הכפרית, מניסיוני אני יודע כי הם נחשבים זה סוג של תיירות נחשב לאחד הטובים ביותר. עם זאת לקסם אשר לקח את המקום כאשר היו שבועיים כדי לחזור מוסקבה (15 באוגוסט) נמאס עם כל ההנאות במיוחד בלילה קר מאוד (בערך 10 מעלות) אלפי יתושים (אם לא לומר מיליוני יתושים) לא עזב בשלווה אלינו. למרבה המזל. היתושים טורפים אכזריים הופיע ליפול מהעגלה אחר הצהריים מיד אל השמש שם היה אפילו. על אלה אי נוחות אשר לא תן לנו לצאת בלילה היינו צריכים שכולאת בחדרים הבנויות. בסוף העונה כשסיימנו לעבוד תן לנו לשאת את קופסאות העגבניות למוסקבה. חוזרים למוסקבה 30 לאוגוסט. כדי ללמוד עוד על נהר הוולגה, הנהרות של רוסיה.