זה יכול להיות ליל כל הקדושים או אתה משחק אם אתה חושב קניית עדשות מגע של החדשנות. לא כמה אפקטים מיוחדים המוצגים סרטים נעשים עם תלבושת עדשות מגע מיוחדות אלה. הם יכולים להיות יפים באמת ללבוש, שכן הם אכן שונים, אך הם יש להשתמש באופן בטוח, בזהירות. חלק הסגנונות ואת הדרכים שבהן באפשרותך להשתמש הם:? לשים חליפה חתול שחור, אחד מסגנונות שונים וצבעים של החתול? לבוש אדום עם משקפיים במזלג, לובשים השטן? האם ללבוש עדשות טוקסידו, ערפד? האם להפוך את עיניך מופיעות בצבע אדום או שחור עם כיסוי הכולל של? אם ברצונך לתמוך הצוות המועדפים שלך ב- NFL, אתה יכול לקבל את אנשי הקשר אשר יציג את השם של הצוות? ניתן להציג בתור רמש שחור עם עדשה ירוק, לחריצים אנכי שעוברת דרך? עדשה משעשעים יהיה פרצופים מחייכים, פרחים או סימני דולר? האם עדשות מגע להבות תכונה כי כיף עבור תלבושת של השטן? את האם עדשות לשנות צבע כאשר שחור בהיר שזה יהיה עוד יותר ברור במועדון של? הצג שלך פטריוטיות עם דגל אמריקאי או ג'ק האיחוד. ? ישנן טיפות עיניים יכול למקם בעיני כך שיופיעו מת? איזה חיה רוצה להיראות? לעשות אודות חתול, יגואר, זברה, הזאב או רמש? ניתן לפחד באמת עדשת המגע בשימוש מציאה רק עין אחת או מגניב. ? אלה הם רק חלק מהאפשרויות של פראי שניתן למצוא באינטרנט ממפיץ ביטחון או רופא עיניים שלך. יש צד לעבר השימוש בעדשות חדש. כל עדשות ואביזרים בשוק גלויים על-ידי ה-FDA כאביזרים ומכשור רפואי, כך דרוש לה מרשם לקנות אותם.

הם לא לובשים כל סוג של הגבלה לתיקון, כאילו היו זוג חיכוך של משקפיים עם עדשות בהם false. אנשי קשר של השוק השחור היו מקומות יותר מאי פעם. עדשות החדשנות ניתן למצוא בשוק פשפשים, תחנת דלק, או סלון. אם אתה מקבל במקום שאינו סוחר, יכול מזמין פגיעה חמורה קבוע. בהחלט להתרחק עדשות, כי לא ניתן לחלק עיניים על סיכון כזה. גם עשויים להציג סכנה, כי רבים הסגנונות של הגבלת הכמות אור אשר מזין את העין. שלך ראיה היקפית גם עשויים להיות מוגבלים, גורם לבעיות בעת נהיגה או אפילו ברגל.

עדשות מגע החדשנות עשוי להיות בטוח לשימוש, ובלבד אחר הנחיות רופא עיניים שלך. מעולם לא חילופי עדשות עם החברים שלך. אם לא, הם מצוידים במיוחד עבורך, עלול לגרום לפגיעה העיניים והוא הולך להיות מאוד לא נוח. אתה לא לעשות זאת עם אנשי הקשר מתקנת, לא חייבים לעשות זאת עם אלה. ניקוי אותם באותה דרך עדשות אחרים עושה, ולאחר שהם עושים לא לישון או לשחות בהם. אם באפשרותך לקבל מרשם מתאים מרופא עיניים שלך ולבצע סוחר, עליך להיות מסוגל ליהנות עם העדשה, ליצור התיאטרון או מפחיד מראה שאתה מנסה להשיג. מרשל בוורלי הוא סופר עצמאי מצליח להציע הדרכה והצעות עבור צרכנים קניית עדשות מגע, משקפי, בטיחות משקפיים, ועוד. מאמרים רבים, לתת מידע וייעוץ כדי לסייע לך לחסוך כסף ולקבל החלטות רכישה.