סוגים שונים של כרטיסי אשראי מציעים מספר אפשרויות שונות, תלוי מה הם הצרכים שלהם. חלקם מכוונים צרכנים פרטיים, בעוד אחרים נוצרים כך הם עובדים טוב יותר הצרכים של עסקים קטנים. כדי לדעת איזה סוג כרטיס מתאים לצרכים שלך, אנו נסקור חלק מאפשרויות שלהם. כרטיס האשראי של עסקים כרטיס אשראי של השוק מציע בעל העסק את ההזדמנות כדי לשמור את החברות סגל בנפרד. הכרטיס יכול לספק פרסים מסחרי מיוחדים והזדמנויות לחיסכון מעבר מה יכול להיות בעל כרטיס בודד.

מאז הניהול של כסף היא חיונית בניהול חברה בהצלחה, הכרטיס יכול לספק ניהול עלויות שירות שיאפשר לך לבצע מעקב אחר הכסף היוצא. באפשרותך לקבל קלפים נוספים עבור העובדים, ייתכן שיהיה עליך לנסוע כזה, וכן מגבלת אשראי יותר מאשר בדרך כלל כרטיס בודד. חברות אשראי כרטיסי אשראי של סטודנטים רבים הנפקת תעודות של תלמידים שיש להם מגבלות אשראי נמוך יותר, פחות תמריץ כדי לסייע לשמור על ההוצאות תחת שליטה. עם זאת, שים לב. סטודנטים רבים בוגר איזון האשראי הממוצע בין 3,000 דולר ל- 7,000 $, עם שיעורי ריבית, זה יכול להיות בעיה אמיתית כשמדובר משלמים להם. בנק כרטיסי חיוב המשולמים מראש כרטיסים מראש הם סוג של כרטיס האשראי אשר גדלה באופן משמעותי בשנים האחרונות. למרות העובדה כי זה עובד כמו כרטיס אשראי מסורתי כשמדובר ביצוע רכישה, כי הוא מסתיים הדמיון.

עם כרטיסי חיוב בתשלום מראש, אשר שילם, להגדיר את מגבלת אשראי על-ידי הפקדת כסף בכרטיס חיוב. תלוי עד כמה יש להפקיד בחשבון בנק כרטיס תלוי כיצד מגבלת האשראי הכמות הרצויה על הכרטיס. דבר זה מצוין דרך יש את הנוחות של כרטיס אשראי ללא האפשרות של טעינה יותר מה הם יכולים להרשות לעצמם לשלם. כרטיסי אשראי אשראי רע אפשרי, אפילו עם אשראי נמוך כדי להשיג כרטיס אשראי. כרטיסים אלה מגיעים עם הגבלות מסוימות שלא נמצאו לעתים קרובות סוגים אחרים של קלפים. מגבלת האשראי שלך יהיה הקטין את שיעור הריבית גבוהה יותר. כמה עשוי לדרוש ממך כרטיס מאובטחת, כלומר שיש להם לשמור על חסכון או כל סוג אחר של חשבון כי יכסה את העלויות של כרטיס האשראי. פעם אחת יצרת כי אתה עלול, חלק, אם לא הרים כל, המגבלות שלו. במזומן בחזרה כרטיסים קלפים רבים כעת יציע כסף בחזרה תמריצים השימוש בכרטיסים שלהם. תלוי איך את האיזון ואת התדירות שבה הוא כרטיס, אתה יכול להרוויח כסף בחזרה לרכישות שלהם. כמה חברות מציעות 1% את האיזון, ואילו אחרים, כגון סירס, יציע לך מזומנים החוצה קניות עשה לחנות שלו. בכל מקרה, אם אתם מתכננים על שימוש בכרטיס, למצוא מי יציע לך תמריץ במזומן הוא בחירה חכמה. זכויות יוצרים 2005 Gibble LLC עבור מידע ומשאבים נוספים בכרטיסי אשראי, אנא בקר באתר: