טבעות יכול להיות פעימה הלב הנשי מהר יותר כמה עגילים, צמיד, מאופניים או שרשרת. טבעת היה גדול בהרבה הסנטימנטלי תמיד שווה יותר תכשיטים אחרים. האישה לובשת לה טבעת על האגודל והאצבע היום. לעיתים קרובות לענוד אותה טבעות כמו זיכרון של אנשים האהובה. טבעות קמע וקסם פופולרי מאוד, אף מחפשים טבעות, לשמור את רע, ניכר. דוגמה טובה היא טבעת הנחש. אומרים גם יש כוחות ריפוי טבעות. נחושת הוא אחד החומרים הידועים אשר אמרת סגולות ריפוי גופניות.

טבעת אירוסין ונישואין כלל עולמית חיוני עוד. כי כל חומר פופולרי מאוד. זהב, כסף או פלדה. פמוטי טבעות בלויים היום עדיין כמו כדי. הקיסרים ואת המלכים ילדה לו קודם לכן. נשים ענד את הטבעת פמוטי, כסמל יוקרה. לא רק הנשים יש לענוד טבעות חותם, אלא גם את התחבולן. בעיתון כתוב ש הרמטכ"ל הוא זה שבקיא בנושא.

שעונים-טבעות, ארה ב תצוגת הזמן. תכשיטים האינדיאנית, יש מבחר מטורף של טבעות טורקיז. לפני מאות המוסתר שנים מתנות בתא טבעת. כיום, הוא מתאים גלולות שלו בנושא. טבעות דתי עם ישו או מוטיבים תנ כיים, על-ידי אנשים נאמן המשמש לאהוב. טבעת מציג את האישיות של העונד אותן, כגון אמונה, האינטלקט או משאלות. טבעות עם ריפוי אפקטים, היה מתכות, צבעים אבנים או תגליפים שונים. כאן, הספיר היה האבן הפופולרי ביותר מפני מחלות, אשר אומרים יש סגולות ריפוי גופניות. אין פלא כי אחד שמעת כמה סיפורים על טבעות עם סגולות ריפוי גופניות, אלה היו מכן הופך פופולרי יותר ויותר. כך נראה, היא גם דבר על הפופולריות של הטבעות בעתיד אחרים.