טיפוח השיער אם אנו רוצים להפוך את השיער שלנו נראים במלוא הדרה, אנו חייבים לספק לך הטיפול עליך. השיער עובר תהליך רציף. כאשר הוא מסיים את שלב הצמיחה, בין 4 6 שנים, רבייה הסלולר של הבסיס של עצירות זקיק, הבסיס מאבד את עובי בהדרגה, תאים הממוקם מעל פאילה עוברים תהליך של ארכיונים. לבסוף, הבסיס הוא הופרדו פאילה של השיער, ירד. עד אותו לניתוק, שהוא יוזם היווצרות של שיער חדש בבסיס הזקיק.

כל השיער מורכב שורש זקיק השיער, גזע שגדלה מעל פני השטח של האפידרמיס. כל השיער מכיל קראטין, חומר אלסטי עמיד מאוד, מה שגרם זקיקי השיער. כל זקיק יש בלוטות החלב, אשר לשמן את פני השטח של השיער. הקרקפת מורכבת של רקמת חיבור, כלי דם, המספקים חומרים שיער הדרושים לגדילה שלהם. כדי להפוך את השיער שלנו מראה מראה בריא, אתה צריך אספקת דם טובה המספק כמות מספקת של חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים. שיער דומה על העור במובנים רבים, שכן הוא משקף את הבריאות הפנימית שלנו. מאפיינים של מאפיינים אלו ורה של אלוורה לטיפול בעור ידועים.

הוא מנקה, מלחלח, יוצר מחדש, מזין, מגן על העור שלנו. ורה לא רק יעיל בטיפול של העור, גם הוא ברית יעיל בטיפול השיער והקרקפת. כדאי לך לעיין אצל לייטפת כדי לקבל עוד מידע. השימוש בו כמו שמפו, מרכך, או אפילו כמו כשהפיקסטיב, יהיה להשיג תוצאות מפתיעות בריאות, יופי, כוח של השיער שלנו. כמו שמפו, אלוורה, משיגה טיהור עמוק נהיגה כל הטומאות על פני השטח, מתן אפשרות לסלק אותם בקלות. כמו במקרה של העור, ג'ל חדירה קיבולת, פותח הנקבוביות בקרקפת, השילוב של חומצות אמינו, פוליסכרידים של הצמח, לטהר והפק מחדש רקמות בריאה. אלוורה משמש מרכך לחדור לתוך שורשי השיער. את חומרים צמח זה יש הרכב כימי דומה קרטין, אשר הוא חלבון בשיער, התחדשות שלהם מזינים אותו לספק חיוניים. התוצאה של שימוש באופן קבוע, שמפו, מרכך עם אלוורה יהיה שיער בריא, מבריק, אלסטי וגמיש. מידע נוסף: