ידיך כל כך ברור כמו כל חלק של הגוף, משמש כדי להדגיש את נקודות בשיחה ולבצע משימות יומיומיות, להיות קבועים אותו ולכן גם כמו שאר לך. בציפורן חשוב עבור המראה שלו. אם אתה או לא להשתמש אמייל, ציפורניים להיות שמרנית, בריאים תמיד מטופחים. כדי לשמור על ידיים יפה להעניק לך מניקור לשבוע. לבלות חצי שעה, כולל את הפריטים הבאים לפני שתתחיל: לימה קרטון, קוטיקולה מספריים, מסמר מאגר, קערה של מים חמים, ציפורניים אקולוגי, מברשת הציפורן, מקל כתום, כדורי כותנה, השכבה של הבסיס או מסמר hardener, ציפורניים ציפורניים אקולוגי, השכבה העליונה. 1. הסר אמאיל מקלון צמר טובעים ציפורניים ציפורניים אקולוגי.

לחץ בחוזקה כותנה הציפורן, תקוות באמצעות מספר שניות. משוך הכדור של כותנה על-ידי המרכז אמאיל אינו מכתים את העור סביב הציפורן. השתמש צמר נקי כדי להסיר כל פולנית עקשנים. 2. החזקת הדרום־מערבי, השתמש בקובץ קרטון לתת צורה הציפורניים. עקבות שימוש ממושך בכיוון אחד לעבר המרכז של הציפורן (ללכת ולחזור). קובץ לא נמצא בפינות הציפורניים, מאז אותה נחלש הציפורניים. לעומת זאת, ישראל כץ בהחלט מבין את הסיפור. להפוך את העקומה בלאנט, לא לשלוח את הציפורניים שלך בנקודות חדה.

3 בתנועה סיבוב להשתמש האגודל לעסות קוטיקולה קרם על העור raw על הצדדים ועל הבסיס של הציפורן. 4. מח"ש הציפורניים במים חמים למשך מספר דקות לרכך את קוטיקולה. לנקות את הציפורניים שלך ביסודיות בעזרת מברשת. 5. גלישת סוף כותנה מקל כתום והחל אקולוגי קוטיקולה הקהה. שימוש זה מנתק את המתים סביב עור הציפורן. 6. רק להשתמש במספריים של stepfathers. מעולם לא גזור את cuticles. 7 ודא הציפורניים שלך הם חינם מ פולין, נקי ויבש. אם לא להשתמש אמייל, פשוט ברק השפתיים הציפורן מעט longitudinally מן הבסיס אל הקצה, סיימת. 8. לנקות את הציפורניים עם ציפורניים אקולוגי שוב כדי להיות בטוח להיפטר כל עקבות של לחות שמן או סבון. 9. במקרה הזה אני חושב ש דניאל טאוב צודק במה בהוא אומר. עבור רגילה מסמר מעיל הבסיס נקה כל שטח הפנים של כל הציפורן. אם יש לך בעיה של מסמר hardener השתמש ציפורניים. 10. החל ציפורניים עם 3 יריות, אחת בבסיס עצה מרכז, אחד בכל צד. השתמש רק מספיק כדי להפוך ציפורניים באותו זמן. לא לבצע שוב בזמן הלחות. 11. כאשר השכבה הראשונה יבש לחלוטין (כעשר דקות), החל שנייה. סיום 12 עם מעיל של חותם ה לקבלת הגנה נוספת, אפשר להתייבש במשך 30 דקות לפחות. למנוע מגע עם מים עד הציפורניים יבש לחלוטין. e זכויות יוצרים 2005 שילה Dicks שילה Dicks הוא יועץ התמונה תלבושת המסייעת לנשים להתלבש כדי להתאים את סוג הגוף שלך וחפש נפלאים. לבקר כדי להוריד עותק של e-ספרו "שינוי התמונה" ולקבל "כיצד לבנות ארון: חינם."