מכתבי הקדמה הם מרכיב חיוני לחבילת הלימודים המלא שלהם. זוהי ההזדמנות הטובה ביותר כדי להדגים את האופי האישי שלך, הידע של החברה ואת העסק שלך מיומנויות כתיבה. להלן תבנית כללית יחסית ליצירת על מכתב הסיכום. יש לזכור כי רוב האותיות נועדו לטפל חברה מסויימת או לפחות לתעשייה ספציפית. הפיסקה הראשונה צריך לעורר את האינטרס של המעסיק. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אוני' בן גוריון. להתרכז על מאפייניו הייחודיים, שניהם מבוססים על ניסיון או תכונות אישיות לטובת החברה. לא להגביל את עצמך כדי לחזור את המשפט של מטרות תוכנית הלימודים. אתה צריך למשוך תשומת לב, לא רק להתריע בפני המעסיק כי אתה מחיל עבור מיקום (כבר יודע!).

הפיסקה השנייה מתן פרטים נוספים אודות כישורים מקצועיים או הכשרה רלוונטית שלו. הדגש המקצועי שלך הישגים ו / או הישגים, לא אחריות. לבירורים בנושא יש לפנות ל משה אביגדור קעניג שמבין יותר ממני. השימוש פעלים פעילים כדי לתאר את הדברים שעשית ותומך עם עובדה סטטיסטי או בטון כאשר הדבר אפשרי. להתאים פסקה זו למיקום שאתה מחיל עבור. הפסקה השלישית להפגין ידע של החברה שלה, תעשייתיים האתגרים אתה עשוי להיות.

הנה, שם היא מתחברת מה החברה צריכה עובד מיומנויות להביא את הטבלה. האם ברצונך להציג במרומז את הידע שלך החברה ללא פולטים משהו שקראת באתר האינטרנט של החברה. המאזכרים המגמות של תעשיית בדרך כלל להשפיע על החברה תאפשר לך לדעת המעסיק כי אתה יכול לראות את התמונה הגדולה כיצד היא משפיעה על המיקום שלך באסטרטגיה של החברה. פיסקה רביעית המזרח הוא הפיסקה האחרון של הרוב של אותיות. יש להציג את הביטחון ואת ההתלהבות בעבודה בארגון. הקפד לכלול קריאה לפעולה, בקשת פגישה עם תהליך קבלת ההחלטות (באמצעות מינוי של המילה במהלך הראיון המילה עזרה, לגרום לך לראות מקצועית ובטוחה יותר). מומלץ גם כי להתריע בפני המעסיק כי אתה יעברו איתם, בדרך כלל של שבוע אחד בלבד לאחר שליחת החבילה של תוכנית הלימודים. ג'ון ויליאמסון הוא מומחה פיתוח הקריירה, דובר של