רקע: זהו מתכון זה מזכיר לי בילדותי, ונצואלה. זה היה domingoa יום קלאסי בבית שלי. אמא שלי עבדה כל השבוע ולא היה אפילו בכל פעם כשהם לומדים בלילה. זה היה בבסופי שבוע כאשר היה לי יותר זמן לבשל לנו מעדנים שלו. אהבתי את זה כל כך הרבה כי אני תמיד אכל הכל ולתת רסק, אשר מעורב ולעיתים אף עם אורז לבן לשלם מעט או לתת לי את התחושה של חלק גדול יותר עבור האחרון. אנקדוטות אשר מעולם לא לדמיין את הכתיבה. בנוסף mash, פולנטה, אשר במקור היה עשוי קמח חיטה במקום תירס, הוא המצאה של השפים הרומית של חוליו סזאר, המיועד להזנת אלפי הלגיונרים, Centurions.

מרכיבים: 2.5 קילו תפוחי אדמה 5 כוסות מים 2 כפיות מים 1 כוס חלב חם 4 כפות חמאה מלח ופלפל לבן לפי הטעם. מרכיבים: תפוחי האדמה הם קלוף, חתוך לחתיכות, שטף ולשים אש בתוך סיר עם מים, 2 כפיות מלח. מובילה לרתיחה מטבח כ- 15-20 דקות או עד תפוחי אדמה רך עד כדי כך מנוקב במזלג. הם סחוט היטב. החלב מורתח ולשים בצד שמירה על חם. עוברים תפוחי אדמה מבושלים חתיכות לגורם המכיל של מערבל חשמלי, ושל לנצח; באירוע אין לך מעבד מזון, ואז למעוך או קורטוב תפוחי האדמה עד להפוך אותם לתוך מחית; כדי להוסיף את החמאה ולאחר מכן את החלב, לאט מעט ומערבבים עד כל החומרים הם גם מעורבים.

לבסוף להוסיף מלח ופלפל. מגישים מיד או יישארו חמים בהדוד כפול. טיפים: מחית תפוחי אדמה יש וריאציות רבות. השד של חבר טוב שלי קרלוס ריבאס Lastenia של גב' Anato כדי להוסיף גבינת פרמזן ודמיין כיצד עשיר אשר נשאר. במיוחד שמתי נקודת אגוז מוסקט, ניק של אבקת שום, גבינת פרמזן, אשר הוא אחד שלי התמכרויות. לכתוב או צור קשר באתר האינטרנט שלנו: חוליו ראמון Peña יליד קראקס, ונצואלה; כיום הוא חי במיאמי עם אשתו ושלושת הילדים. תואר התובעים, מקצועי באמנות קולינארית, מדעי מקצועי דברי מאפה צרפתיים, שף במאפייה בינלאומי, בנוסף ניסיון רב בניהול מפעלים קטנים ובינוניים של המגזר מזון.