נכון שהיום יום. הוא הופך קשה לצרוך תזונה נאותה לנו פרופורציות כל החומרים המזינים הדרושים. על האחת לתת את זה במדינות רבות על ההצעה של מוצרים מעודן להפליא ארוז בתוך הסופרמרקטים. מצד שני יד זה חיים מלחיץ כי אנחנו נאלצים לעבור מנסה של איזון, את המשפחה ואת העבודה. זאת, למעשה, אם אנחנו רוצים לעזור הגוף שלנו לעבוד היטב שאנחנו מנסים לצרוך מוצרים טבעיים לספק לנו כל ויטמינים, מינרלים, סיבים, חומצות אמינו כי הגוף שלך צריך. גם חשוב של חומרים מזינים שאנחנו צריכים הן שונות בהתאם לסוג של חיים, גיל, מצב הבריאות של כל אחד מבני המשפחה.

בואו לא נשכח כי ילד או אדם אשר מבצעת ספורט כמות צריך להאכיל באופן שונה על אדם קשיש או אדם אשר מבצעת יושב בעבודה אינטלקטואלית כל היום. חשוב כי צריכת התזונה האנרגיה הנחוצים ולראות כדי לספק לגוף את החומרים המזינים זה לא לסנתז והשיג דרך המזון. האיזון בין החלבונים, מלחלח של פחמן, השומן חשוב. הוא טיפול אשר הם באיכות טובה, לא בהכרח חייב להיות חיה מוצא גם הם החלבונים ממוצא צמחי זה מצוינים. מזון עשיר בחלבונים בעלי חיים נמנים כל בשרים, עופות, דגים, ביצים, מוצרי חלב. חלבונים צמחיים מצויים דגנים, קטניות, קטניות, סויה, אגוזים. הפחמימות שאנחנו אוכלים פחמימות פשוטות כמו קמח לבן, מעודן, בצורה של לחם, אורז, פסטה, סוכר מתוק.

אלה יומרו במהירות לגלוקוז, להעלות רמת הסוכר בדם בצורה מהירה, לא למלא את sencacion של רעב בצורתם. כאשר אנו חשים רעב ועייף שוב. מלחלח של פחמן מורכבים הם בריאים יותר, מצוי להם ירקות, ירקות ופירות. אנו מספקים בנוסף סיבים הנחוצים ויטמינים ומינרלים שהמעי תפעל כראוי. לקחת יותר זמן להיקלט על ידי הגוף, רמות הסוכר בדם נשמרות נמוכה. מלחלח של פחמן מורכב היתר כי הגוף שלנו יש כוח לאורך זמן. המחבר של המאמר Scheiber מרגריטה מי מנהל האתר של בריאות, Nutricion טיפים אתר עם מאמרים חינם וייעוץ בנושא בריאות ותזונה.