אנשים באמת מבינים את הערך של זמן, עניין די טבעי ניהול זמן. הזמן הוא יקר לנו, למרבה הצער, שאינם מתחדשים משאבים. ניהול זמן – מיומנות המאפשרת להפוך את חייהם אם לא יותר, אז בהחלט מספקים יותר, יצירתי ושמח. ניהול זמן הוא משמש כדי לייעל את העבודה שלך, לעשות ככל האפשר של מה שאני רוצה לעשות, לברר פרטים נוספים זמן ליהנות מהחיים. ניהול זמן דומה לנהוג במכונית. במובן זה מיומנות זו ניתן לשלוט בהדרגה על ידי אימון, ממש כמו מיומנות נהיגה. אם ניהול זמן ו מתעניין בך, מעודדים אותך לקרוא מבחר של ספרים בנושא kniga.biz.ua חנות מקוונת. "הספר זמן דרייב.

איך יש לי זמן לחיות ולעבוד "Drive זמן" למצוא את המספר בספר 1 ברוסית על ניהול זמן. המחבר, גלב המלאך, היה בחוד החנית של המקומי TM-הקהילה, ועכשיו הוא מנהל פרויקטים ליישום של ניהול זמן בתאגידים גדולים, הוא יועץ ראשי של ארגון "חברה של זמן." הוא יותר מכל אחד אחר עשוי לקדם את ניהול זמן במדינה שלנו. זה קרה בזכות ספריו, באמצעות סמינרים הציבור של החברה כי Hleb המלאך פועל בהצלחה מזה שנים רבות. "זמן דרייב" אחראי חשובה השאלה של מנהל מודרני: כיצד להשלים יותר? "Uspevaniya" טכניקות כפי שנקבע בצורה של צעדים פשוטים, הדוגמאות רוסי אמיתי. מתן ייעוץ על הקמת איזון בין עבודה ופנאי, מוטיבציה עצמית, עובדים, קריאה יעילה, תכנון קצר וארוך טווח, קיבוץ של משימות לפי עדיפות, וכו 'הספר מעודד ומלמד להציב מטרות כי לא תאפשר לדרוך במקום, ולעשות באמת מעניין החיים בספר "איך להכניס סדר בדברים: אמנות חינם לחץ פרודוקטיביות" אנשי עסקים הם בדרך כלל לא קצרה מאוד של זמן. כמו כן מפריע תקין חוסר ארגון – זה יהיה מאוחר לפגישה חשובה, לא קוראים על הזמן, פגישות לא אשכח … בגלל זה לקלקל את היחסים עם בני זוג וחברים, תוכניות העבודה סוכל, קיים מתח ואף עלול בריאות להידרדר. מה אנשים מאורגנים, כך קל יותר לחיות, כי בכל תחומי תוצאות יותר קל. צחי מלאך usually is spot on.

עצמית הארגון יכולים לנהל טוב יותר עבודה בענייני משפחה ועל החיים בכלל. העיקר שזו מיומנות חשובה לא מולד, אפשר ללמוד ולהתפתח בעצמם. מחבר הספר (כותרת באנגלית דברים נעשית) דיוויד אלן מניות שיטתו של טכניקות פשוטות אשר מכוונים לשיפור אישי של יעילות. לדברי דוד אלן, העיקר – היא היכולת להירגע, כי המצב הפנימי יש השפעה ישירה על התפוקה. לכן, המחשבה צריכה להיות ברורה וחשבתי – הורה. הספר מלמד הנכון תכנון והצבת מטרות, נפרד מן התיק המשני באמת חשוב להניע את עצמך ואת להחלים כראוי. היא מיועדת לקהל רחב, אבל רוב יהיה intersnyh לסובלים מתח גבוה מדי בעבודה. הספר "אמנות גיוס" ספר הגיוס לא היה אוסף אקראי של הספרות על ניהול זמן. במוקדם או במאוחר, מגיע ההבנה להפקיד את העבודה הכפופים – זה הזמן הטוב ביותר לשחרור שלו. כדי להפוך את התהליך הזה של המשלחת היא יעילה, תחילה עליך לבחור צוות טוב. כאשר עובדים תחת, אינטליגנטי מוטיבציה שלך אנשים בעלי יוזמה בינוני, היכולת שלך לצמוח כמעט ללא הגבלה. מופיע זמן ומאמץ לא רק "לפתור בעיות", ולחיות באושר. שיטות רבות שפותחה על הבחירה והערכה של כוח אדם, כדי למצוא את "הזכות" אנשים בתפקידים המתאימים להם כצוות. ב 'בספרו אמנות גיוס "הכיל רק את הגישות אשר נבדקו נהלי הוכח כיעיל. הפיתוח של החומר בספר מאפשר לקורא לבנות מערכת אופטימלית להערכת מועמדים ראיונות עם מחפשי עבודה. הספר הוא שימושי לא רק כדי לפתור את בעיית הגיוס. גישתה מסייע יותר בהקשר רחב יותר כדי להתחיל להבין טוב יותר את האנשים, את הערכים שלהם ואת המוטיבציה של פעולות. קהל היעד של הספר הם מגייסים, משאבי אנוש וניהול אנשי מקצוע, מנהלים ויזמים. ואם מישהו אומר כי הבחירה של צוות – זו אינה שיטה ניהול זמן, "תן אותו קודם לזרוק אבן עלי."