אין-אונות הוא חוסר היכולת להשיג או לשמר זקפה אחד מספיק כדי לאפשר קשר מיני משביע רצון מתמיד. אם כבר מדברים על אין-אונות כוונתנו איננה חוסר תיאבון מיני, וגם לא חוסר הנאה או אורגזמה במערכת היחסים. גם הם שם נרדף מהר מדי אונות שפיכה מפגר, או עקמומיות בפין כשהוא זקוף. . זה רק הפרעה ייחודית של הנוקשות של הפין. אין-אונות אינה יעד בכל מקרה עודף פעילות מינית או אוננות בעבר, אין שום קשר עם עקרות. ארגון הבריאות העולמי (מי) מגדיר אונות מחלה של class III, השייכת מאותה קבוצה כמו דלקת מפרקים שגרונית. נתקל באותו טווח חומרת ונכות מאשר רדיו שבור, בעיות פוריות, דלקת מפרקים שגרונית או אנגינה פקטוריס.

רוב הגברים עלולים לסבול קשיים מבודד מדי פעם להשיג זקפה, אבל בערך אחד מיליון גברים וחצי בספרד בין 25 ו 70 שנים יש הפרעה קבועה או כרונית של הזקפה. לחץ כאן הליכוד ומצא עוד . החלט מביע דעה מלומדת. לכן, מחלה נפוצה מאוד, משפיע על יותר מ-100 מיליון אנשים ברחבי העולם. אין-אונות יש השלכות שליליות על איכות החיים של כל האנשים הלוקים בה. מחקר הראה כי קיים מתאם בין השכיחות של המחלה הזאת ההידרדרות של החלקות שונה של החיים אישית ומשפחתית של גברים הסובלים ממנה. חולים עם זיקפה מחבלים בתהליך ההערכה העצמית שלהם, יוצר להם חוסר ביטחון, חרדה, לעיתים קרובות נדחות על ידי בן הזוג שלהן. להתדרדר.

סוכרת יכול להיות סיבת אונות מצא כי בין 30 ל 50% של חולי סוכרת המטופלים גרוע מבוקר אלה משפיעות על בעיות בזקפה. הגורם החשוב ביותר, יחד עם משך המחלה, היא חוסר פקד נאותה, מאז במקרים אלה הם שינויים כלי הדם והעצבים, אשר הם האלמנטים במאים המרכזי של מנגנון הזקפה. צריכת אלכוהול פוגעת גם היא גורם גרימת הפרעות במנגנונים של זקפה, גורם ארעי אין-אונות במקרים רבים. תרופות מסוימות עשוי להשפיע על המנגנונים כלי הדם מעורב זקפה. תרופות רבות משפיעות על תפקוד לא רק זיקפה, אלא גם על החשק המיני. אם ברצונך לקבל מידע נוסף אודות המחלה הזאת ואני יודע על טיפולים אפשריים, תרופות שיכולות לסייע לך לשפר את הביקור שלך-בריאות