ניתוח אף (ניתוח אף ניתוח), הצורה הנפוצה ביותר של ניתוח פלסטי תרגלו אמריקה כיום, היא הליך משנה את המסגרת של האף, מניפולציה של מבנה העצמות, סחוס ועל העור כדי לשפר את מראה האף. באפשרותך להשתמש כדי לשנות את מראה הפנים יותר מזו שבה מוקמה במוקד תשומת הלב על האף לאן אחד את תשומת הלב האף והעיניים, טבעי יותר, אירוע נעים. כאשר המוקד של תשומת לב מכוונת לתכונה אחר בצד השני של העיניים, הפנים אמר כי הוא "הרמוניה". ניתוח ניתוח אף, כאשר מתבצעות כהלכה, שיפור ההרמוניה של תווי הפנים. תיקון פגמים נפוצים באמצעות הניתוח ניתוח אף כוללים, אך אינם מוגבלים אף גדול מדי, קטן מדי, עקום, או הוא יכול להכיל הבליטה לא רצויים, פגם או ולעיוותיו אחרים. אם האף ניזוק על ידי טראומה גופנית, הניתוח עשוי להיות אינטנסיביים יותר תיקון פשוט או הפחתת והם יכולים להשפיע על רחב יותר מאשר באף אזור לגמרי לבנות מחדש את הנזק, אך ניתוח הוא עדיין ניתוח אף.

ניתוח ניתוח אף היא משימה עדינה ומורכבת, לא ניתן להחזיק בלי קרן מחקר יעד נאותות. הרופא שלך ואתה לשקול שיחות רבות אודות בדיוק מה אתה רוצה לעשות בדיוק כיצד הרופא שלך להשיג מימוש הבקשה שלך. תזכרו: ניתוח ניתוח אף הוא מדע, אמנות, כמו כל ניתוח פלסטי. כל מנתח אחרים יש רק המוסמכת – פלסטיק המנתח חייב להיות המוסמכים, יש כשרון אומנותי. חשוב כי המוצר המוגמר כדי ליצור איזון הרמוני עם שאר פניך, מראה טבעי, האחרון לנצח, כמו גם להיות רופא צליל. ניתוח אף הוא שונה הליך כירורגי המשמש לתיקון חריגה של septum לשיפור הנשימה של החולה.

למרות שני הם לעתים קרובות בו-זמנית, לעתים קרובות יותר, ניתוח אף פשוט הוא לחייב חברות הביטוח כמו תיקון של שוחררתי, יש מה לעשות עם האחר. תיקון האף כדי לשפר את מראה אסתטי הניתוח מתבצע בסטייה של מחיצת האף כדי לשפר את זרימת האוויר בריאות, נשימה הליכים שונים לחלוטין. במקרה של surgeries rhinoplastic רבים, הפעולה כולו ניתן ללא כל incisions חיצוניים. כמו כן, רבים ניתוח אף מתבצע במשרד של הרופא, החולה חוזר הביתה לאחר תקופה קצרה שחזור של מספר שעות לאחר הניתוח, הם חוזרים לעבוד בעניין של כמה ימים. סד ממוקמת מסביב למסגרת האף את ההגנה, מוסר בדרך כלל לאחר שבוע. מתקדם כירורגי, אלא אם כן לשיקום היה נרחב בטכניקות, הצורך "האף אריזה" כדי לשמור דברים במקום לאחר ניתוח הופחת באופן קיצוני. יש בדרך כלל מעט נפיחות לאחר ההליך, עם זאת, לאחר שבוע של האף החדש תהיה סבירה לחלוטין, רוב האנשים מוצאים בחזרה את עבודתם בצורה קלה. מספק מידע מקיף על הכנת ושחזור של ניתוח אף, כמו גם את העלויות, מנתחים ונהלים, כולל סקירה ניתוח אף. מידע ניתוח אף היא אחותה של אתר