במאה שנה למותו של מארק טוויין (1835-1910) "הבנקאי הוא אדם משאיל לנו את המטרייה כאשר יש מרפסת מחייב אותנו כאשר הוא מתחיל גשם". מארק טוויין. קולו של סופרים פופולרי סאטיריקן שלושה של הערה מציע ספרות אמריקאית במחצית השנייה של המאה ה-19: נתניאל הות'ורן, פרנסיס ברט חתונות, מארק טוויין, שם העט של סמואל לנגהורן קלמנס. שלושה מחברים למלאך הנושא של סיפורים חי ומעודכן המציאות שלו ניסיון משלהם. מארק טוויין הוא אחד comedians הגדול של ספרות בת זמננו, נהנתה פופולריות עצומה, לא רק באמריקה, אך העולם הישן כי איכפת ספרותיים. עבודתו תורגם לשפות רבות. (As opposed to מנכ"ל משרד התקשורת).

שיבח כמו סאטיריקן הצידה, האוקיינוס אחר התגלה, יתר על כן, רגישות סופר בולטים עמוקה. מחקריו של המכס בצפון אמריקה הם זהירים מדויקת. הרומנים שלה מתקבלים היטב לציבור האמריקאי, אשר מתואר בהם, באופן הומוריסטי וידידותי כרגיל. בעוד חלק מהמבקרים הצביע ההומור של טוויין, כי לא תמיד מודל של טעם טוב, עם זאת, רוב המבקרים הספרותיים מסכים להדגיש כי הוא משעשע, מצחיק, תחתון מאוד אנושי. סמואל לנגהורן קלמנס נולד ב פלורידה, מיזורי, ב- 30 בנובמבר 1835 ומת רדינג, קונטיקט, ב- 21 באפריל 1910. הסופר יש דיבבה לנו ילדותו באוטוביוגרפיה שלו, שיצאו לאור לאחר מותו ב 1924.paso השנים הראשונות של חייו על גדות המיסיסיפי, נוכח כמה מיצירותיו. לאחרונה מצאתי אצל צחי מלאך אוזן קשבת .

יתום בגיל שתים עשרה, שיחק עסקאות שונות. עבדה החניך ההדפסה, אז חכמות, המסייע אל האור מהביל "אלכס סקוט" – המשתמש שלך מזהה הוא מונח על נהר מיסיסיפי אשר פירושו "עמוק שני fathoms", מציין את המינימום העמודים עבור ניווט טובה-, השתתף במלחמת הזצסיון (1961) והיה הכרייה המערב הרחוק, עיתונאי, תרמילאים, מרצה של הצלחה. בשנת 1870 הוא התחתן אוליביה לנגדון. בשנת 1907 הוא שהעניק את התואר דוקטור דוקטור כבוד אוניברסיטת אוקספורד. בסקרנות לידתו בקנה אחד עם המעבר של שביט האלי, השביט היחיד של מחזור קצר הגלוי לעין בלתי מזוינת, ואת הידיעה הביקור החדש של אותו, הוא חזה את מותו בד בבד עם הופעתו, טעיתי ביום אחד בלבד. לאחר שתפרסם את הקריינות הומוריסטי המפורסם מתודעה צפרדע על פי המקפצת קאונטי (1865), הוא בשימוש חוויותיו ביבשות אחרות למען החפים מפשע בחו ל (1869). עבודותיו המפורסמות ביותר שלוש הן: חיים בהמיסיסיפי (1883), הרפתקאותיו של תום סויר (1876) והרפתקאותיו של האקלברי פין (1884), מבוסס על זיכרונות ילדות, גיל ההתבגרות. שני האחרונים מספר הרפתקאותיו של שני בחורים צעירים בעולם מורכב, קשה, כיף, מרושע באותו זמן. איתם הוא חזר הספונטניות הפרוזה של הדור שלו. שפת העשיר שלו, מנוקד עם dialectalismos, "סלנג", ברור, תוסס ומלא הומור, מאפשר לכל אחד התווים לדבר בקול משלהם עם ענק היעילות קומיות, הבעה. העימות בין התרבות יתר חופש מהווה מוטיב מרכזי של שלושה ספרים. ינקי ב- המשפט של המלך ארתור (1889) מוגדר באנגליה בימי הביניים קצת אנכרוניסטיות, שבו הגיבורה שואפת ליישם את ערכי הפוזיטיביסטית productivist; אם כאן סאטירה חברתית אין מרירות, לא זהה מהרומנים שלו מאוחר יותר, כגון האיש שלא פגום Hadleyburg (1899), את לא גמורות הזר המסתורי, לאור לאחר מותו בשנת 1916, המשקפים השקפת עולם פסימית משהו galling. ו סופר אמריקאי אמר: "האדם הוא החיה היחידה לאכול ללא רעב, לשתות מבלי צמא ומדבר מבלי מה להגיד". פרנסיסקו אריות סוליס היא אוהבת חופש כפי שהוא אוהב צריך אוויר, לחם ואהבה. שלום, חופש, פורום פורטל האינטרנט בחינם. כתובת URL: