אנשי מקצוע בכל תחומי הפעילות האנושית שונים חובבנים דילטנטים חישוב הדיוק והיעילות של מאמץ התנועה. הדיוק היחסי של אנשי עסקים בתמורה התנועות היא הפוזיציות הפתוחות אלגנטי, ואת האפקטיביות של מאמצי – על למסחר מוצלח. באופן עקרוני, שהשתלטה על הטריקים הבסיסיים של מסחר, אתה יכול לחוש ביטחון כוחות השוק. אבל המסחר אינה רווחית מוגבל ל עסקאות טכנולוגיה. וכאן אנו נראה כיצד הם מבלים את פעילותם על המפלגות הגדולות "הכסף הגדול". בואו ננסה להבין את מעשיהם של אנשי מקצוע שונים מכל פעולות אחרות השחקנים. למד כיצד להשתמש ביעילות את שיטות ביצוע עסקאות קל. זה הרבה יותר קשה להכריח את עצמי לפעול בשוק כמיעוט, כלומר לשחק עם אנשי מקצוע.

שחק בצד אנשי מקצוע – את האמצעים לעזוב את המחנה הרוב לאבד ולהיכנס למחנה, הזוכה מיעוט. זה אומר שאתה לא צריך להיות מושפע המונית המקיפה של שחקנים, אשר מקיאה למטה, לשבור את קשר פסיכולוגי עמם. במילים אחרות, השחקן יצטרך מעת לעת לפעול יחד עם היתרונות מול 90% הנותרים של המתמודדים. אבל אין זה אומר כי השחקן חייב לפעול נגד השוק הכולל. אנשי מקצוע מעולם לא סחר נגד המגמה.

הם אינם נכללים ספקולציה לטווח קצר, כאשר הרכבת, ארוז מלא של המשקיעים במלוא המהירות על ידי ממהר. אבל האם זו הרכבת להאט או האטה במפנה, ושחקנים מרכזיים בשוק להתחיל לשחק את המשחק שלהם – משחק של אנשי מקצוע. זה תמיד חשוב ללמוד כיצד לשלוט בעצמם במצבים הקריטיים כדי להיות מסוגל במהירות ובדייקנות החלטות המבוססות על מערכת המסחר. הקהל ואתה עולה על מספר וכוח. בין אם אתה לפחות גאון, אתה לא להתווכח איתה. אתה צריך להצטרף אליו או להיות מתבודד עצמאית.