מיתוס אחד או יותר מסופר על מאיקאו בהיסטוריה שלה. בשנה זו השנה ה-80 הקמתו, הולך להיות שעת להבהיר אותם מיתוסים ולהראות להם אמיתות על זה, עיר הגבול חשוב יותר של החוף האטלנטי קולומביאני. המיתוס מספר אחד: מאיקאו נגמר. האמת מוצקות: מאיקאו חי יותר מתמיד. המקצוע שלהם הוא לא כמו קודם, אבל את היצירתיות של אנשים שלה הוביל אותה לגבש עסקיות חלופיות, לעת עתה, היום שבו יכול הנוטריון לחתום על תעודת הפטירה רחוקה. עדיין יכאב את הלבבות, maicaeros עדיין צורכים מן האוויר הטהור של תקווה לעתיד יציב. מיתוס מס ' 2: מאיקאו יש צפה אוכלוסין גבוהה. האמת ללא דיון: בעשור הראשון של המאה העשרים העיר מאיקאו הפך קבוע.

. זה הלך שמאלה, אשר היה, נשאר. לפני האנשים היו רגל אחת כאן ובכל מקום אחר בעולם. היום שם הוא קובץ מצורף גדול על ידי העירייה והוא יכול לדבר כבר שלושה דורות של maicaeros מסורים לשיתוף אותם רווחים עירוני לבין ההקשר הוא רב-תרבותיות. מיתוס מס ' 3: מאיקאו שנשאר לבד. האמת מוצקות: עכשיו האוכלוסייה הוא גדול יותר מאשר בכל זמן אחר. מספר התושבים נמצא כעת למעלה מ-150 אלף.

מיתוס מספר 4: מאיקאו היא המרכז, שניים או שלושה רחובות. האמת חותכת: מאיקאו יש עם מחוזות יותר משבעים מופץ בקומונות חמש. המיתוס הזה נוצר על ידי מי לטיולי קצר העירייה הגבול, בקר באזור הקניות, חזר בחופזה, מוטרד בתלאות שלהם. בעת ביצוע מסלול שקט יותר, בדוק עם הפתעה בגודל של עיר, למרות בצורה פרועה, גדל ללא הרף. מיתוס מס ' 5: מאיקאו כולם חיים על. הברחות. האמת מוצקות: אחרי 15 שנה של המכס משטרו של Uribia, מאיקאו, Manaure נוצר. . סחורה חוקית כדי מאיקאו ובאופן חוקי. בעיקרו של דבר, ההברחות חדלו להתקיים. רשויות, להבטיח ציות של החוקים, יכולים להעיד על כך. המיתוס מספר שש: מאיקאו מ לפני היה יותר טוב עכשיו. האמת קטגורית: מאיקאו לפני הניבו הרבה כסף, אבל זה לא החלטי עכשיו. להפך, הספינות היו מסובבים לערים אחרות של המדינה או הועבר מבחוץ. Bonanza התרחשו כמו המעבר המקראי: אחת היא אכלה את הענבים, אחרים וסבל זה שוכן בקצה. המיתוס מספר שבע: מאיקאו משעמם. האמת מוטל בספק: אשר הוא רוצה לשעמם משועמם בכל חלק אבל לונדון או פריז. אנשים מרגישים טוב במקום שבו חברים ומשהו לעסוק. חוש זה, אנשי מאיקאו, רחובותיה, פעילותה המסחרית, את בתיהם, את החללים הציבוריים שלהם יש כוח בלתי מוסבר על החיבל אנשים. מאת: אלחנדרו Rutto מרטינז אלחנדרו Rutto מרטינז הוא היוקרתי סופר ו עיתונאי איטלו-colombiano מי גם תרגילים את התורה מספר אוניברסיטאות. הוא מחברם של ארבעה ספרים על אתיקה ומנהיגות, מכילה שלוש אנתולוגיות על ידי מחברים קולומביאני. איתו על קשר Cel. 300 8055526 או בהודעת הדואר האלקטרוני. לקרוא את כתביו, דף שבו תוכלו למצוא כתבים, דברי הימים וחלקי היפה של הספרות קולומביאני.