אנחנו לא לעבור את הקיום הזה כאילו אנחנו כבשים עדר. אנחנו צריכים לעשות משהו חשוב, לקדש את עצמנו למטרות אחד או יותר. כולם צריך להוסיף את התוכנית שלנו חיים למטרות שונות כגון: בכל יום שעובר נהדר אנשים יישום ובמידות הטובות שלנו אופי שירות לאחרים, הרגלים בריאים לחיים, להיות בעלים טובים, הורים טובים, ילדים טובים, עובדים טובים. מטרות אלה של שיפור כחובה בכל תוכנית של החיים של כל אדם. אבל אתה לא רק צריך להעמיד אותו אבל לשים בכל האמצעים העומדים לרשותנו, כך עם מאמץ והתמדה שלנו אנו יכולים ליצור הרגלים טובים. הנה, מהיכן זה מגיע בתוכנית שלנו בחיים. תוכנית החיים הוא פרויקט בהיקף של מטרות, פעילות והערכה. לגבי המטרות שהוזכר לעיל מספר דוגמאות.

פעילויות להשגת מטרות אלה הם ספציפיים יותר. לדוגמה, כדי להיות הורים טובים. אנחנו צריכים לערוך רשימה כדי לבצע פעולות יומיומיות: יש יותר סבלנות, להתייחס לילדים שלנו עם האהבה הגדולה ביותר האפשרי, לשחק איתם, לספר להם סיפור… האבחון חייב להיות מדי יום. כל יום לפני השינה נפשית סקירת האירועים אשר התרחשו במהלך היום, שמעריכים את מה שעשינו טוב מה אנחנו יכולים לשפר. ובזה זה שיש בחיים יותר אנושי תוכנית/פרוייקט.

אז יש מפלגת הלייבור, הכלכלי פרויקטים, וכו '. יש לך תוכנית טובה של חלק צורת החיים של כולנו. הפוסט הזה הוא חלק השתקפויות שלי להיות טוב יותר. כדי להתחיל פרוייקט גדול, זה חוסר אומץ. להשלמת פרויקט גדול, זה חוסר התמדה. שמי דניאל קאנה. ואתן לך עוד טיפים על.