ÿQuieres כדי לדעת יותר על הבעיות הנפוצות ביותר כשמדובר השכרת דירה מרוהטת בבואנוס איירס? האם Ÿcuales השכונות הכי טוב? הזמן הטוב ביותר של השנה כדי לבקר את העיר או…? בהמשך, תמצאו את התשובה על כל השאלות הללו: Ÿcual השכונה הכי טובה להשאר בבואנוס איירס? במקום הראשון, פאלרמו / באריו נורטה, בשנייה למקם רקולטה, סאן תלמו, השלישי / מונטסראט. עם זאת, הבחירה תהיה תלויה הרבה מה הם מחפשים במהלך שהותכם. המרכז של העיר, אשר נקרא גם במרכז העיר, היא הטובה ביותר עבור אנשים אשר הולכים לבקר בבואנוס איירס במשך תקופה קצרה של זמן ואני רוצה להיות קרוב ברבים האטרקציות התיירותיות העיקריות. היא טובה גם עבור חובבי הטנגו, שכן מחקרים רבים של טנגו, טנגו, בחלק הזה של העיר. עם זאת, יש את החסרונות שלו.

. זה אזור מאוד עסוק… יש הרבה תנועה, ברחובות צרים, ויש גם זיהום. לכן, אם מטיילים נוספים להוט לעזוב, לקפוץ למרכז הפעולה ואת רוצה ליהנות מחיי הלילה, זה עשוי להיות אפשרות טובה. מצד שני, אם אתם מעדיפים חוויה יותר בשקט, יש לשמור הרחק ממרכז העיר.

מטיילים שרוצים להישאר באזור יוקרתי יותר, יכול לקחת בחשבון רטירו, רקולטה, באריו נורטה. בדמי השכירות יהיה קצת יותר יקרים מאשר בשכונות אחרות. כאן תמצאו הרבה מסעדות יקרות, מרכזי קניות מפוארים, מועדוני לילה, גלריות אמנות וגנים. באריו נורטה עדיפה רקולטה, רטירו, במובן כי ישנם יותר קווי אוטובוס ומטרו שעושה את זה יותר מהיר וזול לנסוע מסביב. שכונת יותר גדול בבואנוס איירס היא פאלרמו (palermo). אם מטיילים המעוניינים נסיעות רגוע, זה מקום נהדר להישאר. יש הרבה שטחים ירוקים יקר ללכת או לצאת לריצה, כמו גם הגנים היפניים, גני ורדים, הגנים הבוטניים. גם הוא יותר, גן החיות של העיר . זה כאן, שהופך אותו למקום אידיאלי להישאר עם ילדים. בנוסף יש מגוון רחב של ברים, מסעדות, מועדוני לילה, אם מבקרים מעוניינת מחיי הלילה של העיר. פאלרמו סוהו והוליווד הם גם חלק של פאלרמו. סוהו היא המקום לעשות קניות, לאכול ולשתות. יש טוב מספר חנויות, מסעדות אקזוטיות, חנויות של קפה טרי בכל פינה. אתה יכול גם הולכים, לקחת קפה בחנויות ספרים, לבקר גלריות אמנות רבות באופן עצמאי, או פשוט לוקח ברוח. הוליווד הוא אידיאלי עבור החלקים של בעלי חיים, רוצה לצאת? ולעשות חיים כל הלילה. סאן תלמו מונסראט הינם גם בחירות טובות. אלה הם החלקים העתיקים של העיר, והם הרבה יותר מעניין מבחינה ארכיטקטונית. קולוניאלי מבנים גדולים, כמו גם, בסגנון ארט נובו, ארט דקו, כי אתה יכול למצוא. בחלק זה של העיר ישנם מופעים רבים מועדונים וטנגו. ניתן לקחת שיעורי טנגו בבתי ספר רבים ברחוב או רק לצפות בלוליינים אמנים. להישאר בחלק הזה של העיר ניתן דרך מרגשת לחוות את העולם הישן לבואנוס איירס. יש גם קווים רבים של קווי האוטובוס והמטרו. (Puerto madero) נמצא במרחק הליכה מהמלון ומרכז העיר. מונטסראט מפורסמת שלו מצוינות מהמטבח הספרדי, בעוד סאן תלמו יש את הקסם שלה בשוק הפשפשים, חנויות העתיקות וגלריות אמנות עצמאית. Ÿcual הוא שהמחיר אומר כי תיירים יכולים לצפות לשלם עבור שני-שבוע? בין USD $500 עד 900 דולר בשביל דירה עם חדר שינה אחד. המחיר תלוי המאפיינים כגון גודל, איכות, שירותים, ציוד, תחזוקה, כמו גם הקמת מתקנים. גורמים אחרים כוללים את המיקום, או בקומה גבוהה או נמוכה, כן הוא הפונה אל הרחוב או האחורי של הבניין, בין אם הוא שמש או מעט קודר, מודרני או עתיק. האם Ÿcuales הנפוצות ביותר לבעיות או הטענות כי מישהו יכול להיות שהמחלקה שלך? התלונות הנפוצות ביותר, כי הם עניים כללי קישוריות פס רחב או היעדרה, עקב בעיות בשרת. רמת הרעש הוא סוג אחר של התלונה. לצאת עם חברים, חג בסופי שבוע כמו הארגנטינאים. דירות ישנות יותר מדי פעם עלולים לחוות בעיות תחזוקה, חשמלאים או שרברבים. ייתכן חייב להיות בשם, לא תמיד מהיר כמו שאנחנו אוהבים. להשכרה דירה מודרנית מפחית את ההסתברות של בעיה. האם הרוב המכריע של בואנוס איירס או בעלי דירה זרים? רוב הבעלים הם המקומיים. מתי הוא הזמן הטוב ביותר לבקר בבואנוס איירס? זמן טוב הוא ספטמבר עד אמצע דצמבר. ינואר ופברואר יכולה להיות גם חם, אז במרץ כדי מאיו אכן, לדעתי, החודשים הטובים ביותר יום יבוא-שמש, חם, שמיים, נחמד מאוד.