עכשיו אנחנו נמצאים על חג המולד ולהגיע רבים חגים, חגיגות, עודפי מזון, כי זה הזדמנות טובה כדי לא להיות הזוכה על ידי גומא לפטם יותר, לזכור כדי לפתות אישה, שזה גם חשוב להיראות טוב, להרגיש טוב. המראה הפיזי הוא אחד הבסיסים לכבוש אישה, חלק מהאנשים נולדים עם זה איכות, אחרים הם לא כל כך בר מזל, אנחנו בתוך קבוצה רגילה, אבל זה לא אומר כי אנו יכולות לשפר את הגוף שלנו ולוקח המראה שלנו, בנוסף זה משהו השגה, אפשרי, עבודה, אם, אבל היכן ראית משהו בחיים קל, בפרט מה באמת כדאי. אז בואו נתחיל. קרן שחייה מנצלת מזג אוויר טוב לשחות כל מה שאתה יכול. שחייה היא תרגיל לב וכלי דם מעולה; מאידך גיסא, אתה tonificarás השרירים באזור העליון, הדבר לעשות עם תרגילי קרדיו טיפוסי אחרים. בנוסף, שחיה יסייע לך לחזק את שרירי הגב איזה עלויות שני עובד בחדר הכושר, כך שאתה נשאר לך חולצות הרבה יותר טוב. כדי להפיק את המרב שלך הפעלות בבריכה, ניתן להשתמש באתים כמה לייצר התנגדות גדולה יותר.

מפחית את הזמן בין קבוצות הכושר יכולים לצמצם את זמן מנוחה בין תרגילים כך שורף יותר קלוריות, אשר באים שומן המצטבר. פעילות גופנית קרדיווסקולרית קבל, aerobically ניתן לתחזק נמוכה הקשות מקשים תוך כדי ריצה או דוושות, דרך אירובית יהיה פתוח בכל עת, עם אנרגיה מה לצייר אותו ישירות שומן. יום של מנוחה עם זה יגיד לכם תרגיל 6 ימים בשבוע לאורך כל הקיץ. זה הזמן לתקן בכל עת כבר שאיחרת הפעילות שלך עם הכושר. לנצל את הזמן הקצר שנותר יש וסוללות פונטה בשנה הקרובה. מהירות להגדלת שריר כאשר אתה יכול לזרוק לך גזע 100 מטר במלוא המהירות זה ייתן את הרגליים.

אם אתה מסתכל על הגופים של sprinters המכנה המשותף הוא אמצעי האחסון של שריר. תראה כי למחרת מעוררים עם כמה agujetas כואב בחלקים מסוימים של הגוף שאתה ולא דמיינתי. היתרון הוא כי סוג זה של תרגילים מפותחים תוך זמן קצר. מהירות גבוהה מירוץ לעורר דרישה חמצן חשוב, כדי לשמור בקצב גבוה של פעימות הלב שלך, ובכך לשמור על שריפת שומן שלוש שעות לאחר סיום התרגיל. מתמקדים הרגליים רוב שרירי הגוף הם ברגליים, כלומר, אם אתה עובד אותם לך לשרוף יותר קלוריות לאורך כל היום. בסופו של דבר הגופים חסידה: גוף גדול, רגליים תיל. לא תעשה h המטרה היא להגיע עם גוף מרהיב; אך בקושי ביותר ישיגו אותו. השאר תצטרך להיות מרוצה עם הגירסה הטובה ביותר שלנו, לא לעשות טעות, הוא הרבה יותר טוב ממה שאתה חושב. שינויים של הבטן תמיד יש נהגנו תרגיל בטן, לבדוק עם סוג אחר של תרגילי בטן שונים: Isometric, הפוכה, עם מכונת, עם גלגלת; מי הם, בקרוב תבחין תוצאות. זהיר עם תוספי מזון אם ברצונך להגדיר, להפסיק לקחת תוספי תזונה: תרומה גדולה של קלוריות והן בזמן זה של השנה מאשר לצרוב אותם, לא להוסיף אותם. נסה שכמה ניהל מחלקה ללכת למכון כושר כל יום יכול להיות משעמם, יהיה ברור זה אם תמיד יש לך מוטיבציה זהה, דבר שקשה להשיג, נסה כמה תרגילים שלך עם מחלקה מכוונת, כמו למשל לעשות אירובי, ספינינג או אגרוף, לשמור יותר מוטיבציה, מגוון התרגילים יעזור לך לשנות את הצורה הפיזית שלך במהירות רבה יותר. האם, לדעתכם, כי זה כל מה שאתה צריך כדי ללמוד?שום דבר אחר טועה כי אלה esoa לראות רק את קצה הקרחון. להוריד וללמוד כל את טכניקות, טריקים וטיפים שעליך לדעת כדי לפתות אישה