תוכנית שותפים היא לקדם מוצר או שירות של אדם אחר בבעלותו עסק באינטרנט, במקום לחייב הנציבות כי אדם זה תשלם אם הוא מצליח למכור את המוצר, אשר קידם אותו. הנציגות מזוהה באמצעות קישור או קישור משותפים. שיווק שותפים הוא הדרך המהירה והקלה ביותר, אז אתה רק צריך לקדם את הקישור של שותפים המספק על-ידי המוכר של המוצר או השירות. הם יותר ויותר אנשים שמחליטים להפיץ מוצרים ושירותים באינטרנט כמו החברות המסונפות אליה. לענייננו, אלטיס אירופה הוא הכתובת בשבילך. זוהי דרך כסף ההשתכרות שאינה דורשת כל השקעה וזמן מעט מאוד על-ידי הנציגות. מצד שני, סוחרים שראו את העלייה יתרונות העולים על אלה עשויה להיות כרוכה התקנת תוכנית של השתייכות, כל יום יותר מי מציעים אפשרות זו. מוצרים/שירותים בולטים יותר מקבל יותר מ-75% ממכירות שלהם דרך החברות המסונפות אליה.

משמעות הדבר היא כי כל עסק מקוון המציע מערכת חברות יכולים להתרבות שלה מכירות לפי 2 או 3 בקלות. זוהי מגמה תמשיך לגדול בשנים הקרובות, שכן מספר המשתמשים באינטרנט יש גידול מעריכי. היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להתחיל עסק באינטרנט, כי הם אינם צריכים מוצר למכור ותוכל מיד מבלי להיות מומחה. זה סוג אחד של אומר לך להרוויח כסף עבור אשר לבצע אותו, להשגת חופש פיננסי יחסית. ישנם שני סוגים של מוצרים דיגיטליים (ספרים אלקטרוניים, אודיו, וידאו, תוכנות, וכו ') כי משלמים עמלות גבוהות יותר בשל העלות הייצור נמוכה מאוד, פיזיקאים (אלקטרוניקה, מגזינים, ספרים וכו) כי לשלם הרבה עמלות נמוכות בשוק.

עם זאת, היא הוכחה כי בין 30% – 40% עמלות על שותפים לא נאסף אתה למי מתאים. גניבה של עמלות עושה כדי להפסיד הרבה כסף כדי החברות המסונפות אליה. והוא גם בעיה למי יש תוכנית שותפים, מאז קבל חברים שלו פחות מכירות, שאבדו עניין ולאחר הפסקת לקדם את המוצרים שלהם. קיים באינטרנט תוכנית מקיפה אשר לא יעשה את זה המנצנצים של עין, אבל כאשר אתה מצפה לפחות שזה יהיה בדרך של הצלחה יש חופש פיננסי עשיר. לבקר אותו מי לא בתשובה.