אז תלמד שורה של צעדים כדי להוריד להמיר קטעי וידאו ל- MP3 או AVI באמצעות freeware שנקרא \"הבא וידאו ל- iPod Converter\". שלב 1: תחילה עליך להוריד ולהתקין את היישום. אתה יכול לעשות את זה מהאתר הרשמי שלהם. להוריד ולהתקין את היישום \"הבא וידאו ל- iPod ממיר\" חופשית (ללא תשלום). הממשק של התוכנית הוא באנגלית אבל הוא מאוד אינטואיטיבי וקל לשימוש.

שלב 2: בתוכנית לבחור YouTube להוריד. לחץ כאן עדן בר טל ומצא עוד . פותח חלון לטקסט הזנת URL וידאו YouTube ואחריו שדה שבו יש להזין כתובת ה-URL (כתובת מלאה) של הווידאו שברצונך להוריד. דוגמה: כדי להתחיל בהורדה עליך ללחוץ על לחצן אישור. לפני שתבצע בספריה זו (מיקום) אתה מוריד את הקובץ. בשביל זה עליך ללחוץ על לחצן שינוי. שלב 3: רוב קטעי וידאו שהועלה ל- YouTube הם של זמן קצר אז זה לא יקח הרבה זמן כדי להוריד אותו. לאחר ההורדה יפתח חלון באופן אוטומטי בתבנית הפלט בחר כותרת ב שבו אתה צריך לבחור את התבנית שבה ברצונך להמיר את הקובץ עם הסיומת להוריד .flv מ- YouTube. התבניות עבור נגני ה-iPod יוצגו כברירת מחדל.

עבור תבניות אחרות, עליך ללחוץ על הכפתור בתחתית אחרים Pro. התקנים, לבחור, במקרה זה, AVI או MP3. שלב 4: לפני המרתו ניתן להגדיר את המאפיינים של פלט הווידאו (גודל, אודיו, codec, וכו ') על ידי לחיצה על הלחצן ' קביעות ', בשביל זה דרושה לך ידע בסיסי של התכונות של אודיו ווידאו. שלב 5: סוף סוף אתה בוחר את ספריית הפלט ולחץ על לחצן התחל. לאחר ההמרה כדי להשלים את חלון (ממדריך שבחרת) תיפתח באופן אוטומטי עם המומר כבר לקובץ AVI או MP3. . זה כל תהליך הגיור ואני מקווה כי אתה משרת את שניהם כמוני.