האדם לא רק המודרני חי יותר. גם ביצוע פעילויות נוספות. כי העולם, כפי שהיא מכונה, תזזיתית. לכל אחד יש דרישות רבות עליהם. זה לא מגיע רק על זה מסובך של פעילויות אלה.

הם גם בשל בקרוב זה יכול לתת לך כל דבר. אנחנו הם כמעט תמיד מיהר. . יש לנו אחת הסיבות שנכשלו לנו לעשות דברים רבים. יתכן, אלפי סרטי שנהגנו ליהנות.

אין לנו זמן ונוטה דרכנו שתמשיך להיות פשוטה. מתי אדם עומד לומר. אנחנו רוצים ללכת ישירות לנקודה. בבקשה, אף אחד רודיאוס. חלקנו מעדיפים לאכול עוגה או כל מוסד מזון מהיר. . זה לא לעיתים קרובות שאנו מכינים אותיות. אנו משתמשים כיום מסרים אלקטרוניים כדי לחסוך זמן. כבר תהלוכות ארוך האלה לא משמשים כדי לפתות נשים. לפני הגברים להקדיש זמן לרומנטיקה. למרבה המזל בשלב זה היא בדרך כלל מהירה יותר. יש רוב הנימוסים שמע. זה דורש להיות יותר מעשי בכלל. יכול להיות אם רבים להתעלם לאורך כל התהליך לכבוש אישה. הם היו הולכים ישר למיטה אותם. עם חצי בצחוק-נימה אני יכול לומר כי יש נשים גם הם מאוד פרקטי בעניין הזה. זה הרעיון: להיות יותר מעשי. זה הגיע אפילו לתת ערך דברים על בסיס כלי מעשי. אם משהו לא נראה לו קץ מיד כי נחשב מיותרים ואז הוא יצק. התהליך של enrevesamiento החיים שלנו מלווה תהליך אחר, זו הפשטה. אנחנו רוצים שהכל יהיה פרקטי ומהיר. אם אנחנו יכולים לדלג מהם ברכות לך לעשות. . לדבר על זה פחות אפשרי, רוב הדברים אותם היא על ידי sobrentendidas אנחנו מתעב את טקסי. אנו מעדיפים תמיד ללכת ישר בלי סלסולים המטרה אשר אנחנו מחפשים. הפשטה גדולה נוספת בולטת בשפה. רוב המילים בספרדית מיושנים, תן לי להגזים קצת. מילונים הפכו למוזיאונים של הלקסיקון. זה עוד תוצאה של מעשי יותר. לפשט, לקצר, למחוק ולטקסים הפורמליים תועלת, מעשי, לחסוך זמן, מאמץ, קפיצה; אלה מאפיינות. וזה, אגב, משהו מאוד מודרני. מסובך עם כל כך הרבה חפצים יהיה נחלת העבר, מימי הביניים אולי. אבל למעשה יש לנו משהו חדש ומודרני? הוא באמת התרבות שלנו להתפתח? . ובכן, אני לא בטוח… איש מעשי יותר שאני מכיר אינה מודרני. זה יכול להיות האידיאל שלנו כי הוא שנאת אותה כל סיבוך כשמדובר לעשות דברים. הוא איש מעשי יותר אשר יש לו ידע הוא פרימיטיבי. אז הוא מודרני קטן, שחי לפני תחילת הסיפור. זה הסיכון שיש לנו: להפוך אלמנטלים ופרימיטיבי. כי זה סוף הדרך מתי להיות מנתקת את התחכום של הליך שלנו. מאת כי באמצעות אדם נורמלי בא להחזיר הוא נדיר וגסים. זה ובכך מאבד כל הבחנה שנותן לו טעם טוב. רצוי להימנע הקיצוניות של Formalisms ולהיות מעשיים. אבל האיש נכון לא כל כך פרקטית שאתה בז נימוסים. הם הם עושים בדיוק מה מתורבת, העליון. האדם מעצם הגדרתו הוא יצור קטן מעשית, חייהם של טקסים. נוטה לסבך עד חוק היסודות יותר עם טקסים רבים. דוגמה מקוצרת של אלפים: האדם הקדמון יהיה בעייתי להזמין איש לארוחת ערב. במקום לקחת את האוכל מבושל עם הידיים ולשים את זה בפה זה מסובך עם טקסים חסרי תועלת. זה דורש לבשל זה מתכון במיוחד באר הנקראת נחוש הראשון. ואז מצפה לוחות זמנים מסוים ולשבת הוא לפני אובייקט בשם הטבלה. כאילו בחוץ, המזון צריך להיות מוגשת גם אובייקטים אחרים קראו מנות. סוף סוף סוף לקחת את האוכל עם איזה ציוד מיוחד המיועד רק למטרות כאלה. אנחנו נמצאים מסובך לפי ההגדרה, אנחנו צריכים את זה. אז אנחנו מנסים להיות מעשיים, אך עם מגבלה. אתה aniquiles לא רוחנית. הוא משמר העושר הרוחני הזה רק דברים טובים לחינם. קריאה מומלצים אחרים:.