באופן מוזר, רוב הדברים שאנו יכולים לעשות כדי לשמור אותנו אנשים צעירים גם לשמור אותנו משובחים. בעקבות סיכום זה טועה ההוראה להישאר צעירים יותר זמן. הגוף שלך, את דעתך ויחסים שלך כפי להעריך! אל תשכחו לראות את המלא מאמר ולתת את ההערות שלך ב- ComoMantenerseJoven.com – שימושים מחומרים טבעיים בארוחות – תינוק ירוק. -חיה בשבילך – בישול עם שמן זית. -לאכול רק את כמות המזון כי הגוף שלך זקוק – לשתות הרבה נוזלים. -מגן על העור מהשמש.

-להודיע גם: לקרוא כתבי עת של התזונה, Dietetics ובריאות ממקורות אמינים. -לדאוג הכבד שלך. הכבד הוא משטרה של המעבר של האנרגיה שלנו. -להימנע פחמימות פשוטות, סוכרים, ממתקים או מוצרים שנעשו עם קמח מעודן. -לך אין דיאטות שמשנות את תפקוד הטבעי של חילוף החומרים שלכם – לוקח פירות וירקות טריים, ילעס וללא, במידת האפשר, פילינג.

-היא מפקחת את ההערכה העצמית שלך. -להוסיף פירות יבשים הארוחות – מגן על העור מפני הקור ואת רכיבי. -תורמים עם הקהילה שלך. -מגן ומקיים את העור שלך עם קוסמטיקה טבעית – חיוכים, אופטימי. -יש אמונה בעתיד. -לשמור על חיים חברתיים פעילים. -אל תפחד לבכות. -להישאר פעיל מבחינה נפשית – מדיטציה, לעשות יוגה או כל פעילות אחרת להרגע, מדי יום – לדעת את עצמך. לכבד את הטעמים. אתה לא להדחיק – ויסות צריכת האלכוהול שלך. -הוא החבר הכי טוב שלך לא דרוש לך עודף – מקדיש זמן היום התחביב האהוב שלך – ביסודיות לועס את האוכל שלך-אינך חושב כי גבר אתה מביא אושר – לבקר את הרופא ואת השיניים, לפחות פעם אחת שנים-עשר חודשים. -משתמש בתרופות אלטרנטיביות. -להפסיק לעשן. -לשתות קפה ומשקאות מגרה במתינות. -לקבל וליהנות את חיי המין שלך בכל הניואנסים שלה, ללא קשר הכיוון שלך. -מגורים על כרית של צפיפות גבוהה, גדול ומרווח. -קבל לפחות 20 דקות. ספורט כל יום. -לחיות את החיים שלך לפי הרצונות והצרכים שלך – לא לשכוח לרדוף את החלומות שלך. לעולם לא לתת תשובה! -Premiate בכל פעם להשיג משהו חשוב לך – נסיעה הכל ניתן – לקרוא את שניהם posible כמו Marti חוויאר הוא אמן, סופר היזם. לבקר כדי לראות את הגרסה המלאה ולתת הצעות שלך למאמר זה