יש שתי מטרות כדי לבצע פעולה זו כדי להשיג שרירים המסה לאבד שומן הגוף. למרבה הצער, על פי רוב, שתי מטרות נמצאים בשני הקצוות המנוגדים.אבל אמרת הדרך ליישב בין שניהם להשיג זאת. המבנה של שריר בנפח גדול מצריך q אתם צורכים עודף קלוריות משום, טוב, בוא נודה בזה, לא ניתן לבנות שריר על-פי דבר (אלא אם כן כמובן יש לך מוצר כימי המסייע לך לעשות זאת) אובדן שומן הגוף מצד ידרוש כי אתה נמצא מאזן קלוריות שלילי. שואפים להשיג שתי מטרות בו זמנית, לעתים נדירות היא גישה טובה, כי סביר להניח שאתה לא השיג אין מטרה ברורה רוב Weightlifters יצטרך לקבל עלייה מסוימת של שומן כאשר הם מחפשים גידול ב ניתן משקל אתה באמת להעלות משקל מבלי התנפחות? בעת הוספת מסת שריר, ישנן שתי גישות שניתן לנקוט. יש לנקוט בגישה של אכילת מזון כל כך הרבה ככל האפשר. עוד מידע על פרופ ליאור רוקח ניתן למצוא באינטרנט. חייו הופך הזנה 24 שעות יום והארגונאוטים לחיפוש מסת שריר, מאז הם בצורת חשיבה תהיה עד כמה עוד אוכל לאכול יותר שרירים.

חשיבה זו היא נמוכה מאוד. מייקל שטיינהרט בהחלט מביע דעה מלומדת. הגוף יכול רק להתבולל רקמות שרירים מסוימות, קלוריות הנותרים פשוט הולך להיות מאוחסן כשומן בגוף. עבור ילדים שצורכים חמשת אלפים או יותר קלוריות ליום, כלומר, כמובן, יותר מה שהם צריכים, זה יגרום לכך כמות נכבדה של שומן אינו רצוי בתקופה של שלושה עד שישה חודשים. האפשרות השנייה היא לאמץ יותר ולאכול רק הקלוריות תוספות הדרושים לתמיכה זו הצמיחה של השרירים thats כל. זה יאפשר לך להגדיל את מסת השריר ללא גידול מפלצתי בשומן הגוף. בטח שמעת סוג שיכולים להיווצר 20 קילו של שרירים בתקופה קצרה של שישה שבועות.

בזמן זה יכול להיות אירוע נפוץ מאוד מעט בין אדם חדש בהרמת משקל. כדי להשיג זאת יש גנטיקה טובה מאוד ואתה מוכן עם הדרכה עבור תוכנית התזונה ומצוינות. העובדה היא כי רוב החבר'ה יהיה פשוט לא להיות מסוגל להיות או בסמוך פרט מאומנים באופן טבעי של צמיחה שריר זה יכול לצפות להשיג חצי לירה כדי קילו אחד של שרירים לכל שבוע אם אתה עושה הכל נכון. אם לא יש גנטיקה טובה או לא אוכלים טוב אז זה יקטן. עלייה של 2-4 קילו של שרירים לחודש אין צורך צריכת גבוהה של שומן. צריכה גבוהה יותר, יותר מפעיל את הסיכון שיש שומן נוספת. ככלל, לשמור כמה 250 עד 500 קלוריות על מנת להשיג שרירים מוגבר, המונים בלי השומן העודף. שמור תיעוד של רמתם הנוכחי של שומן הגוף והמראה ולהפחית אם אתה רואה הרבה במשקל שלה הוא מסת השומן, צריכת הקלוריות מעט. עדיף תמיד ללכת על תוצאות אמיתיים כמוך בעולם האמיתי אחרי הכל. אתה יכול לקרוא כל מה שאתם רוצים, מבחינת כמות קלוריות צריך לאכול, אבל זה לא פירוש הדבר הוא כי יהיה המספר המדויק המפיקה תוצאות. לאנשים שונים יש ונחוצות שונים המגיבה עלייה קלוריות במספר דרכים. כדי להשיג את המטרה הרצויה צריך להיות מותאם לפי התוצאות המתקבלות. זכור כי המטופל כמה וכמה הוא עם השריר שלך, יותר זמן יכול להקדיש הוספת מסה, מה קצר ונחמד למדי להתחיל עם דיאטה לחסל את השומן. בפעם הבאה אתה מחליט כי אתה תעשה 'עומס המונית,' יש גישה איטית יותר. בדרך זו יהיה נוטה יותר מראה טובים יותר, גם המוח שלך יהיה תודה משום דבר הורגת מהר יותר אמון זה לא להשיג את הרצוי. אז שקול והגדלת מסת השריר באופן מבוקר כדי שלא תצטרך להתמודד עם זה. לביקור מידע נוסף