יש דרך פשוטה מאוד כדי להגדיל את המכירות בחנות שלו ולהגדיל רווחים. הדרך הקלה ביותר היא להראות למכולת. שלב 1. בדוק ביישוב שלך, שם הם מוכרים את הלחם הטעים ביותר. לשאול המוכר שעושה את הלחם.

שלב 2. דרך שירותי יעץ למצוא את הכתובת ומספר הטלפון של יצרן הלחם. שלב 3. מסכים עם היצרן על אספקת התבואה בחנות שלך. שלב 4. לבירורים בנושא יש לפנות ל הרמטכ"ל שמבין יותר ממני. שים את מחיר הלחם נמוכה בהרבה בחנויות השכנות, גם אם אתה אובד עצות. לדוגמה: אתה קונה כיכר לחם עבור 8 רובל.

בתחום הקמעונאות, עכשיו זה -10. אתה מוכר, למשל, עבור 8.50 או אפילו עד 7 רובל. מה קורה? בשבועות הקרובים, רוב האנשים שלך בשכונה יודעים כי החנות שלך הוא הזול ביותר באותו הזמן, את הלחם הטוב ביותר. אין זה סוד כי קונים לחם, רוב האנשים בדרך אחרת לקחת סחורה. אתה צריך להגדיל את המכירות של תבואה היה להגדיל באופן משמעותי את המכירות סחורות אחרות. זה הגדיל את כמות סחורות אחרות, תבטל את ההפסדים ממכירת לחם לתת רווח נקי משמעותי של החנות שלך. תוך זמן קצר בחנות שלך יתכנסו אנשים מתחומים שונים. מחיר נמוכה לחם רק כדי למשוך את המתחרים שלך, עם ההשלכות הנובעות מכך. אז הנה אתה צריך ללכת את שביל הזהב. שים מחיר של 1.5 רובל. זול יותר או טוב יותר לשפשף. זה לא לגרות ויאפשר המתחרים אתה לסחור ללא הפסדים, למרות שזה אפשרי ואין רווח. ירידה קלה במחיר של מוצר אחד יהיה עניין מעט מתחרים. עליך להבין כי בשבועות הראשונים, ואולי קצת יותר, לא תקבל רווח. לכן אתה צריך לחשב נכונה את הכסף הנוכחי זה לא עבד, כך שאין לך מספיק כסף כדי לקנות סחורה. עליך להבין כי לאחר 2-3 שבועות תוכלו להגדיל את הסחר תצטרך כסף נוסף כדי לתמוך מחזור נוסף. אם אתה לוקח מוצר ליישם, עדיף לא להשתמש בשיטה זו. אחרת, אתה צריך לנסוע כל יום מרכזי הפצה של סחורות רבות, רבים לעבוד, אבל הכסף עדיין עשוי להיות חסר. אם אתה מרשה לעצמך חצי ריק מדפים בחנות, זה יהיה להפחית באופן דרמטי את מספר הקונים, גם אם הם הולכים על לחם. השבועות הראשונים של כסף אפילו עם מחזור גבוה עשויה לא מספיק כדי לקנות, אלא אם כן אתה לא קונה במחירים הסיטוניים של היצירה. לפני שאתם מתחילים את הצעד הזה עם ירידה במחיר של לחם או כל מוצר אחר, צריך להיות לך מספיק כסף לרכישה נוספת. עבור גידור חוזים כגון עם הבנק לגבי אפשרות של הלוואה בתנאים המקובלים על אתה. בשיטה זו ניתן להשתמש ברוב החנויות של כיוונים שונים. הוסף קצת דמיון שלו, הכנסה נוספת תקבלו. מחבר מאמר: ניקולאי בוריסוב