חיסכון אישי – זוהי שאלה חשובה מאוד. כסף אי אפשר לסמוך על אף אחד רק. ראוי לפעול על העיקרון של "תסתכל לפני שאתה קופץ -. לקצץ פעם" אשראי פעיל התנועה ברחבי העולם באינטנסיביות: מספר מדינות, היכרות עם תנועה זו הולכת וגדלה, וכן את מגוון השירותים הניתנים על ידי קואופרטיבים האשראי, באופן טבעי גדל. המשימה של התנועה אשראי שיתופית Chuvashia הוא לספק הזדמנות לכל תושב כדי לענות על צרכים חברתיים שונים, כדי לשפר את הרווחה שלהם. לעומת זאת, פרופ ליאור רוקח בהחלט מבין את הסיפור. ללא קשר למצב בארץ, אנשים ממשיכים לקבל השכלה גבוהה, להתחתן, כדי לבצע רכישות בבית, ואת האירועים הללו אינטגרלי בחיי דורשים את עלויות בלתי נמנעת. כיום, קואופרטיבים האשראי, בניגוד למוסדות פיננסיים אחרים מוכנים לכבוש נישה של השאלת הצרכן, על מנת כדי לתמוך תושבי Chuvashia בכל הרמות.

אפשרות כזאת היא תוצאה של מספר גורמים הנובעים אופי אלה מוסדות פיננסיים. קודם כל, פעולה יציבה של קואופרטיבים האשראי אינם תלוי ההשקעות הזרות, שוק המניות או שוק הנדל"ן. הפעילות של קואופרטיבים האשראי כמעט לחלוטין כולל כל מערכת יחסים עם חוסר היציבות הפיננסית בעולם. אחד גורמים לעצמאות היחסי של התנועה אשראי שיתופית, היא כי "בעלים" של הקואופרטיב אשראי יחידים. אלו מציאות כלכלית האשראי קואופרטיבים להיות יותר השקעה אטרקטיבי, כי להמשיך לתפקד באופן מלא לתנאים המשתנים מורכבים. כמו כן ראוי להזכיר כי מספר קואופרטיבים אשראי נוקטים Chuvashia האמצעים כדי לשמור על היציבות הפיננסית.

בהקשר זה, תשומת לב מיוחדת ראוי קונסולידציה של פלח שוק זה, אשר מוצג, כולל היווצרות של איגודי אשראי וקואופרטיבים. אשראי איגודים או אגודות שיתופיות הם הזרוע שימור הנזילות, היציבות הפיננסית, ולקדם הקצאת רציונלית של משאבים בין חבריה. לכן, אנחנו יכולים בביטחון טען כי קואופרטיבים אשראי נכללות האיגודים הללו, לתרום באופן משמעותי לכלכלה של Chuvashia הם המגזר חיוני. איגודי המטרה היא ליידע את המידע אוכלוסיית Chuvashia לא רק על שוק האשראי תנועה שיתופית, אבל בשוק הפיננסי כולו. זקוק לאחד קואופרטיבים איגודי אשראי בשל העובדה כי בעיות באחד האשראי קואופרטיבים, יכול לערער את אמון הציבור זה מוסדות פיננסיים חדשים יחסית. אבל זה יכול להימנע על ידי הקמת ארגונים מיוחד יפקח על פעילותם של קואופרטיבים האשראי היה לספק להם סיוע ותמיכה הדרושים. ארגון אחד כזה הוא האיחוד הלאומי של הצרכן קואופרטיבים אשראי של אזרחים. הארגון מספק שירותי ייעוץ והכוונה ממליצה על חשבונות אשראי קואופרטיבים המס על עבודה תקינה של פעילותם. האיגודים נוטים לבלות הביקורת לעבוד עם חסרי מצפון לווים. לכן, אם אתה הולך להשקיע את הכסף שלך קואופרטיב אשראי, אז אתה לעשות את הבחירה הנכונה, כי ארגונים אלה הם היציבים ביותר, יציבה ורווחית (הריבית על פיקדונות הוא הרבה יותר גבוה הבנק). עם זאת, לפני שאתה לוקח את הכסף אופ משותפת זו, ודא כי הוא חבר של האיחוד של קואופרטיבים האשראי.