למרבה הצער, הבעיות חריפה ברוסיה, דיור מייצר כמות גדולה של מחלוקות דיור. רובם נוגע הסדר היחסים בין בני המשפחה, למשל, כאשר נכנסים לנחלה או חלוקת הרכוש בעת גירושים. עם זאת, שאלות רבות מתעוררות אחרות בעסקאות נדל"ן, למשל, קבלת דיור ציבורי, השתתפות בבנייה המשותפת, הפרטה הרכישה, נדל"ן לרבות באמצעות הלוואות משכנתא, כמו גם תעסוקה ואספקת דיור להשכרה. כדי לפתור את כל השאלות האלה, עליך להשיג סיוע משפטי מוסמך. בגלל הנדל"ן יקר הטבעה, וגם שגיאה בעיבוד מסמכים העסקה עלול לגרום לתוצאות הרות אסון, עד אובדן דיור. חוק הדיור היא מערכת של כללים הקובעים מערכת היחסים בכל הנוגע לשימוש ותפעול של מניות הדיור.

זכותו של כל אדם לדיור והיושרה שלו היא עמידה חוקתית, ולכן עם חקיקה דיור משלמת מיוחד תשומת לב. כל המחלוקות הזה סכסוכים באזור הם בדרך כלל לבית המשפט סמכות בוררות בכלל, או בית משפט של בוררות, וגופים מוסמכים אחרים. הבחירה של גוף תלוי באופי של מחלוקת ו הנושא של הרכב משתתפיו. הנושאים הקשים ביותר שנופלים בחשבון במסגרת מומחים על מחלוקות דיור הן סוגיות של פינוי ההתנחלות. אירוח הכוונה הכרה בזכותו של האזרח להשתמש בשטח מגורים.

הדייר על פי חוזה ההעסקה תהיה הזכות להסכמה החברתית של הדיירים האחרים בבניין לעורר בני המשפחה שלך (בן זוג, ילדים או הורים). לינה אזרחים אחרים באישורו של בעל הבית (אם לא לאחר הזזת שתופר זכויותיהם של אזרחים אחרים על דיור שיעור חשבון). עם זאת, אם פיזית להפריע היקום, אתה יכול להתקשר המחוזי או נוטריון, לעשות? חוק נגד היקום? ומבקשים בזכויות שלך עם בקשה בכתב לא להפריע. אם הזכאות שלך מחדש, השאלה של היקום נקבע על ידי בית המשפט, במקרה החלטה חיובית, זה אילץ את השירות של אנשי ביטחון. פינוי מהמקום להשתמש במקרה אחד התושבים להשתמש בו למטרות אחרות, פסולת מתייחס למיקום, באופן שיטתי בזכויות של השכנים. במקרה זה, ואם האזהרות לא עוזרות למנוע את ההפרות, הבעלים של המקום לבקשת אזרח ניתן לפנותם בצו בית משפט. לחץ כאן שדה בריר ומצא עוד . בנוסף, חוסר היכולת לחיות יחד על בסיס של קיפוח של בית המשפט כמה אנשים עשויים להיות ללא מתן דיור חלופי. סוג זה של פינוי יכול להתייחס לאנשים משוללי זכויות ההורים שלהם אם הוא מוכר אי אפשר להם לחיות ביחד עם הילדים. לפעמים, במקום פינוי כפוי הוא חילופי המקום הכבוש במקום אחר, ציינו עניין בצד החליפין. בנוסף לנושאים ההתיישבות פינוי מהמקום, עורכי דין לעתים קרובות כדי לספק תמיכה עבור עסקאות נדל"ן: רכישה, מכירה, חליפין, חכירה התרומה, רכישה עם משכנתא ולהשתתף משותף הבנייה. במקרה זה, המרכיבים החשובים של אישור העסקאות הן פעילויות כגון עריכת מכירות המוסמכת כדין חוזה (חכירה שיתוף השקעות, משכנתאות), המדינה רישום של עסקאות, notarization, השגת מסמכים BTI, תמצית מהמרשם המדינה המאוחדת ניכוי מס. באותו עורך דין זהה אשר מספק תמיכה עבור עסקאות נדל"ן, חייבים לשים לב לא רק לאסוף הכנת כל המסמכים, אלא גם לפתור את כל בעיות אפשריות עם צדדים שלישיים המעורבים בעסקה. סיוע משפטי לכתובת דיון דיור צריכה להתנהל על ידי עורכי דין מקצועיים, כי חקיקה דיור דקויות וניואנסים רבים, ועם נקודות מבט שונות על פתרון הבעיה לסכסוך יכול להיות מספר. המורכבות נוסף של תהליך שהופך את העובדה שלא כל כך מזמן אימצה קוד השיכון החדש, אשר הרבה שינויים לעומת הישן. אז אם יש לך בעיות משפטיות עם הנכס מומלץ ליישם רק במשרדים גדולים, עורכי דין יעזור לך להבין את המצב, לנתח את כל האפשרויות, לבחור את הטוב ביותר כדי להכין את המסמכים הדרושים ולהביא את הפתרון עד הסוף. אם יישוב המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט או לפני משפט אינו אפשרי, אז עורכי הדין בהכרח לסייע לך בהגשת תביעה, ולהשתלט על ייצוג והגנה על זכויות שלך בבית המשפט. קבלת סיוע משפטי מוסמך בהתמודדות עם סכסוכים הדיור יכולה לסייע לך להימנע מבעיות רציניות בעתיד להיות שקט על הקביעות שלו.