רשת שיווק MLM היא דרך מצוינת לעשות הכנסה נוספת. את הקונספט העסקי הזה קיים כבר עשרות שנים, זה לא הולך להיעלם בקרוב. הסיבה לפופולריות שלה הוא שנדגמו ¦ Afunciona! למרות זאת, דורשים עבודה קשה, מסירות והתמדה להצליח. החלק הכי טוב הוא, ברגע שהם מסוגלים ליצור רשת מוצק, העסק שלך הופך אינטנסיבי הרבה פחות זמן. כמעט כמו על טייס אוטומטי.

המפתח הוא להגיע כמה שיותר מהר. ראיות בשישה מקרי רצח הם רק כמה טיפים שפעלו להצליח בעסקים MLM שלי: 1. לחנך את עצמך כל הזמן. זה חשוב מאוד. . אתה חייב להיפטר רעיונות שליליים. ניתן לעשות זאת במגוון דרכים.

אני ממליץ לפחות 15 דקות קריאה ביום, אבל יורה ב-30. ספרי עזרה עצמית ועסקים הם דרך טובה להתחיל. לבסוף, לצפות בקטעי וידאו של לוחות מרובות של עובדים ברמה העליונה בעסק שלך MLM. 2. להעביר את כמו זמן רב ככל האפשר עם שלך נותן החסות. נותן החסות שלך צריכה להיות מטרה אחת בראש, העזרה תצליח. הם מקור מצוין של ידע ומידע. להתערבב עם סוחרי עצמאית מוצלחת, לשאול אותם איך הם עשו זאת. כמעט כולם צריך להיות יותר שמח להציע לך עצות מצוינות. 3. הטיפול שלך במורד המבנה או dowline. ניתן לכתוב ספר שלם בנושא זה. החשובים ביותר הם הדברים הקטנים להראות לך ממש אכפת. נסה לשמור על קשר קבוע, תמיד לשבח את הישגי שלה מפיצים עצמאיים. 4 לשכפל את עצמך עושה את המפיצים עצמאיים מכם. זה יעזור להכפיל את הזמן, כך ועל הקבוצה שלך יהיה יעיל. תמיד עם הדוגמה. לעולם אל תשאירו מגויסת, הרכבת, הקמעונאי. 5. יומי, שבועי, החודשיים והשנתיים שערים. אולי שמעת את הביטוי, איך אוכלים פיל? . אחד בכל פעם. החלוקה של מטרה גדולה אחת, הניתנים מטרות השגה קטנה, היא המפתח להצלחה. שלא תוכל פשוט ללכת עד הסוף אתה צריך להתקדם בכל יום. מכניסים אותם כותב אחרת במידה רבה מתעלמת. המטרה היא רק אופנה, או רצון עד זה שם בכתב. זה כאשר הוא אמיתי ובטון. זה גם רעיון טוב כדי לשמור תיעוד של פעילויות יומיומיות בעסק שלך MLM, מאז זה יעזור לך להיות פרודוקטיבי יותר ומודע יותר של הזמן. מלח היה 6 ו Ahazlo! כל הידע בעולם הוא חסר תועלת, רווחי, אפילו למקם את המרכיב החשוב ביותר של כל אותם במקום. המרכיב הסודי הזה צריך לבוא לא מפתיע כלל וכלל, אבל זו הסיבה # 1 לכישלון בכל דבר בחיים. . זה Aacciona זכרו, ידע חסר תועלת ללא פעולה. בצע את הפעולות הבאות, כמעט ייתן לך תוצאות מיידיות בעסק שלך MLM. תודה על קריאת מאמר זה, אני מקווה לספק לך מידע חשוב לגדול ולהצליח.