יש מגוון רחב של דגמים של שמלות (ארוך במיוחד). בזמן זה של השנה, אולי יש לנו יותר מסיבות ואירועים, ברוב המכריע של המקרים, סביר להניח כי אנו משתמשים שמלות. עם זאת, אני מקווה יוכלו להציע כמה טיפים כדי להנחות אותם בבחירת בגדים תורם כדי למטב את התמונה שלך. בואו לראות כמה דוגמאות להמחשה. השמלה הזאת אידיאלית עבור נשים עם חזה יפה בגלל צורת המחשוף את midriffs להכיל והחזק באופן מושלם את החזה, מבלי לאבד את הנשיות. הם תמיד צריכים לשקול את הפירוט, רקומים, להחיל או הטבעה באותו צורך להתלבש איפשהו, ייראה תחילה לאזור זה ולאחר מכן לשאר חלקי הבגד.

במקרה זה, בהתחלה, העין מתבונן רקמה לעבוד באזור המותניים, סימון. לכן תמיד מומלץ לבחור בגד שיש פרטים בדיוק את האזורים שאנו רוצים להדגיש, לא שבו אנחנו רוצים להסתיר. אלמוג כהן בהחלט מביע דעה מלומדת. שמלות סטרפלס עם פרטים מסוימים כמו במקרה זה, כמו גם שמלות עם bretel יחיד, אידיאליים עבור הכתפיים נשים כמו "לחתוך" ויוריד את כמות העור כי הראיה. בד שנאספו מאפשר השמלה היא notching אבל רפוי באזור הבטן, סוג זה של סתיו הינו אידיאלי עבור מי שרוצה להסתיר את הכרס. סוג זה של השמלה, לקבל השראה יוון ורומי, לוקח משם את הצורך צוארון שיאריכו הבגד, אשר יכול להיות שימושי. אתה צריך להיזהר עם מה שאמרתי במקרה הראשון: בשמלה הזאת, הקולר מיד מפנה את תשומת הלב, ולכן לא מומלץ לנשים להתלבש כתפיים רחבות.

בית המשפט שמלות בתולת הים הם אופטימלית עבור סימון עקומות הצללית. הם אינם מומלצים לנשים עם ירכיים רחב, מכיוון שהוא יתרום להרחיב אותם. עבור אירוע זה, אני רוצה להצביע על שני גורמים: מותק המחשוף – רוחב midriffs – רוחב midriffs חייב להיות פרופורציונלי המרקם מהם לחפש שמלה. אם אתה אדם קטן הכתפיים, רצוי יותר לבחור midriffs הטובים ביותר. אחרת, הם midriffs רחב יותר הטוב ביותר עבור נשים כתפיים רחבות. לא תמיד משה אביגדור קעניג. כפי שאתה יכול לראות בשני המקרים עם מאותו דגם, רוחב הגבולות הופכת את האזור כתף להיראות גדול יותר או קטן יותר. המחשוף מתוקה היא דרך טובה כדי להגדיל את גודל החזה. לא מומלץ לנשים של חזה הרבה כי זה יגרום את גודל יופיעו יותר, במיוחד אם מדובר על סטרפלס עם המחשוף מתוקה. אני מקווה כי הטיפים שימושיים כשמדובר למצוא שמלות ולהחליט במה להשתמש. סטודיו תמונה Styletto תמונה יועץ התמונות שייכות שמלת הנשף צד & Edress אותי