ברפובליקה הצ'כית תמצאו כמה מן הנופים היפים ביותר בעולם, זה יפתיע אותנו עם מונומנטים היסטוריים, מדהים שלהם מרגיעים בספא וכפרים ציוריים מאוד. 1. פראג תמיד מיצבה עצמה כמו יעד מועדף עבור השברים, המרכז ההיסטורי שלה והארכיטקטורה מימי הביניים היו ראויים הכרזת אונסק ו בשנת 1992. לחקור el Camino Real לגלות כמה מן המונומנטים המפורסמים ביותר כולל El Castillo בפראג, הכיכר ההיסטורית, גשר Carlos (נבנה במאה ה-14 שלה). פראג היא לא רק יפה בגלל העבר שלו, ההווה שלו היא תוססת, גלריות מלאים את עבודותיהם של אמני אוונגרד הצ'כית ואירופאים ואת תיאטראות קונצרטים עם אמנים בשיעור קומה גבוהה. להפוך את ולחקור המונומנטים של אונסק ו 2 צ ' סקי קרומלוב היא עיר ציורית אשר שקועה בתוך נוף של סיפורים המציא טירה, רחובות צרים, כנסיות הגותי, בתים מימי הביניים.

העיר הזאת היום ידועה לא רק המורשת האדריכלית שלה, אלא גם עבור שלה מוניטין אירועי תרבות כגון Festiva בינלאומי של המוזיקה זה לוקח מקום בכל קיץ. 3 Holasovice היא עיר שקטה בדרום בוהמיה, שבו אתה יכול לראות את הבתים לבנים טיפוסי שנבנה סביב הבריכה. הנופים שמסביב היו מעובדים במשך מאות שנים, משופרת על ידי מעשה ידי אדם, באגמים, בשילוב עם בתים של סאמרס, כנסיות בסגנון הבארוק, מנזרים וארמונות מרשימים. מבצעים 4 הוא כפר מימי הביניים אשר נשמר זמן, ב מקורו במאה ה-12, שימש פורטה להגן על נתיבי הסחר באזור. סביב הכיכר תמצאו מספר בתים בסגנון הרנסאנס והבארוק גייבלס, אשר לשמור דמיון עם ארכיטקטורה איטלקית.

בעיר הזאת, המכונה גם בלב הירוק הוא נקודת מפגש עבור תיירים אשר ביצע הליכה על שבילי של הרפובליקה הצ'כית. 5. ב. Trebic, אתה יכול למצוא כמה מן האתרים דתיים חשיבות באזור. התיירים יצוייר על ידי הרחובות שיכורה הצרים של הרובע היהודי, עם אולמות מעוצבים, בתי כנסת היסטורי. בזיליקת פרוקופיוס הקדוש במאה ה-13 שרד כל המערבולות של ההיסטוריה, כולל את המצור הצבאי 1468. מחדש שוב ושוב, הבזיליקה ניתן לבקר היום במלוא הדרו. 6. בכפר Tugndhat בברנו היא אחד המבנים המודרניים כמה המוגן על ידי אונסק ו. הן בגנים והן בית פתוח לציבור, הם דוגמה מעניינת של עיצוב בין שתי מלחמות העולם. 7 לבצע לבקר רובע Lednice-וואלטיצה; מהנוף התרבותי נרחבת יותר שנבנו על ידי האדם. בהתפתחות מתמדת מאז המאה ה-17 עד המאה ה-20, אזור זה הוא כונה הגן של אירופה-200 ק"מ של פארקים, אגמים, טירות הבארוק אשר ממוקמים בין אגמים קטנים ויפים ויערות. 8. העיר של Kromeriz היה מעון הקיץ של הבישופים, ארכיבישופים של האזור, אשר שיחק תפקיד חשוב בהתפתחות של האזור. אין לבצע ביקור הגנים של Kvetha, ארמון ארכיבישופים עם גלריה מרשימה, ספריה. 9 Olomuc הוא קמפוס האוניברסיטה לשעבר עם יותר מ 900 שנים של היסטוריה. עמודת "רוצח השילוש" הוא עדות אמונה דתית הגדול של הזמן, הוכרה אנדרטה תרבות של אונסק ו בשנת 2000. 10. אדריכלות הרנסאנס ליטומיסל נשמר בצורה מושלמת, העולה על מבחן הזמן. הטירה מימי הביניים המקורי הפך במאה ה-16 בטירה מרהיב שמזכיר מאת arcades שלה, הארמונות איטלקי. מקומות אחרים בהם כדאי לבקר נמצאים ה ואת תיאטרון הבארוק. 11. כנסיית San Juan de Nepomuceno עולי הרגל ליד העיר של Zdar nad Sazavou, נבנה כדי לכבד את זכרה של המרטיר הצ'כי, San Juan Nepomuceno. על פי האגדה, הכתר עם חמישה כוכבים, אשר ניתן לראות מוטיבים קישוטיים שונים של הכנסייה, הופיעה על גבי המרטיר מאוחר. 12 ו האחרונה של הרשימה, אך לא פחות חשוב, היא עיר של קונטה הורה. קרבתו המכרות, Kutna Hora הפך העיר 2 של המדינה, וכך נעשה יריבו של פראג במונחים של תרבות, התיירים. אתרי עניין כוללות את הקתדרלה של סנטה ברברה, שבנייתן לקח 500 שנה. יש אף מדינה בעולם בה מביא כל כך הרבה מורשות של האנושות כזו נראית למרחקים קצרים איפה ביותר צריך לחקור את יופיו של הרפובליקה הצ'כית!