רעיונות טובים, חלה בזמן הנכון, הם עמוד השדרה של השיווק. רק עם רעיונות אטרקטיביים ללכוד את תשומת ליבו, לשכנע צרכנים, עשוי שיווק של האמת. שיווק דרושה לך מנה ענקית של מקוריות, יצירתיות, דמיון כדי להפיק תוצאות. יצירתיות היא תוצר של הדמיון. כאשר אנחנו ילדים לכולנו יש הרבה דמיון. ככל הנראה הוא מתנה כולם להביא בלידה. מתנה זו היא הנעלם, כאשר אנו נכנסים במגע עם בני אדם אחרים, בשלב כביכול של הפיתוח שלנו של סוציאליזציה. נתקל שונים, נפרדים, המושך את העין, רעיונות שגוי politically בארגונים הוקמה.

יש לך רעיונות שונים, אקספרס אותם הוא חטא חמור שאינו מקבל מעמותות גדול. התגובה העיקרית היא ללעג הנושא דמיון. זה חייב להיות מעונן קנאה ופחד. מולדת שלא להיות דמיון פחד, הפחד מפני שינויים. לנו באזור של שיווק, לא צריך להיות מכשול הצחוק של הרעיונות שלנו, כאשר אנו מספקים הצעות דמיון, שונה. במקצוע שלנו, כדאי לחכות לספר: תמיד ואתה את הרעיונות שלך. בעוד הצעות גאוני יותר לעשות, סביר יותר להיות שמע ולאחר החלת. הוצע דרכים רבות כדי להניע את הדמיון.

אחד פשוט, קל לזכור, הוא הקריאה של ארבע אני, על ידי: אני nformation, אני ncubacion, אני nspiracion, e ניתן ליישום. מידע מידע משמעות איסוף נתונים. כדי להציג רעיון שיווק יצירתי טוב, ללמוד, ביותר שאתה יכול להיות. לחפש כל חלק, כל סוגי פרסומים מקצועיים, דוחות על התחרות, מאמרים על מגמות בעסקים, לנבור השקפותיך והערות. סביר להניח שיש לך הרבה מידע המאוחסן בהנפש. כדי להכין, לבחון נתונים מסוימים למרות שזה אולי נראה כי אינם מתייחסים לבעיה של שיווק. לנתח אותם. בדוק את חיבורי בין פיסות מידע מאשר המראה לא יהיו הם מחוברים. הקלד את נקודות המפתח במחברת. (השכל שומר על המילה הכתובה עשר פעמים יותר טוב מה היא לקרוא או דוברים). מדגירים הדגירה הוא לתת רעיונות בתוכנו במשך זמן מה. לשכוח את הרעיון לזמן מה… רעיונות, כמו למידה מחייב של שלב הדגירה במוחו. הרשה המוח. לחשוב על משהו אחר לגמרי. ללכת לקולנוע או לעסוק בגינה שלך. המוח מעבד את המידע שסופק ומנתח את הבעיה בזמן לעשות דברים אחרים. כאשר תהיה מוכן, זה יספק רעיון השראה המוח המודע שלך. גרסיה לורקה ההשראה השראה הוא שדון טיפוס בתוך מכפות הרגליים. עבור אחרים היא המוזה מכתיבה או מכות. זה אפשרי אותו גמד או המוזה תוך כדי נהיגה אל משרדו. או בעת מקלחת. לפעמים זה קורה בחצות. (יהיה רעיון טוב יש מחברת ועיפרון לצד המיטה עבור מתי מתרחשים השראה כזו. או n הא הטוב ביותר, micrograbadora). הרעיונות הטובים ביותר הם הם הציגו לעתים קרובות ללא הודעה מוקדמת, כשאינך מצפה להם. אם אין להקליט אותם מיד, הסיכויים שלא תשכחו אותם גבוהות מאוד. לרשום על נייר את הרעיונות שלהם, לא משנה מה האבסורד שנראים לו באותו זמן. לפעמים, הרעיון הוא רק השלב עובריים. לשמור אותו לשימוש מאוחר יותר. אולי שאר הרעיון שעולה בדעתך בעתיד. לאחר שהשקעת את הרעיון לכתוב, זה יהיה קל יותר להסתעף קטעים קצרים. עד ל נולד ב העיר של ולנסיה ונצואלה 6 במאי 1966, unv carabobo ב תואר ראשון במינהל עסקים, דיפלומה בוגרת תעשיה שיווק ב- unv של שיקגו משתמשים, פרופסור כיסאות אותם; יחסי ציבור, תיאוריות של תקשורת, שוק מחקר I ו- II, שפה של תמונות, של מנהיגות שוקחשבונות פרסום, שיווק, שיווק ומכירות; ב- unv humboltd, euti, סנטיאגו Mariño א. אלכסנדר