חרוזים המתנות היפות ביותר של הימים שלנו. במשך אלף שנים מוערך על ידי האנושות ועל הרצונות, שימשו בעלת ערך רב מאוד. מי החזיק פרל או תכשיטים פנינה אחרים כגון שרשראות וצמידים, נחשבת עשיר ורב -עוצמה. מתנות בדרך זו, יכול להרשות לעצמו רק עקבים. בעקרון, הפנינים תסווגנה ל- 3 קבוצות בהתאם למקור. בפנינים מים מתוקים, פנינים מי מלח (Akoya לדוגמה), פניני הים הדרומי (אי טהיטי פנינים). בעיתון כתוב ש צחי מלאך הוא זה שבקיא בנושא. חרוזים עולות פגזים, אם הזן תולעים ופורצים קטנים אחרים דרך פרצה במעטפת צדפה. ברוב המקרים, האויבים הללו פשוט נדחות, אם זה לא יצליח, הקליפה עם טריק עליך להשתמש: הפולש ייעטפו מובהק עם אמא של פרל.

שכבות דק של סידן קרבונט ו Conchin סביב הפולש להיות שסובב. חרוזים יש לערוך באופן דומה לא רק ארוך אבני החן, כדי לשלב אותם בתכשיטים, הם בעיקר הטבעי השאר היופי. אבל ישנם הבדלים גדולים באיכות, הצורות, בגוונים, סוף סוף את הנברשת כביכול ב המבריק. החרוזים עגולים, מבריק, טהור מפני זיהומים, הם יקר יותר ויקר יותר. רק טוב נברשת חרוזים אמור לשמש לייצור שרשראות הפנינים. מעל 95% מן הפנינה מובאים. הפנינים הנובע באופן טבעי יצירת תכשיטים לא לצרכים, מהרגע Unbezahlbarkeit שלא לדבר.

עבור רבייה, למרות פגזי ים פראי אמיתי נלכדים, אבל פסולת מפנינים משמשים בו. הפנינים המתקבל חייב להיות לא באיכות גרועה. בניגוד פנינים טבעיות, אלה יכולים להיות אפילו יותר עגולה ואחידה, או לגדול אפילו מיוחד טפסים כגון חוצה קווים. אלה חרוזים מאפשר גם את מפרנסים נורמלי רכישת ושרשרות חרוז. מי רואה חשיבות בבלעדיות, יש כמובן את הפנינים טבעי. לא תחביב חדש יותר, אבל כיום דרישה כמו מעולם, צביעה של חרוזים. זה מגוון של צבעים שונים, גוונים אפשריים כמו למשל אדום-ירוק, כחול, סגול וכו ' לפספס את החרוזים. נהדר אפקטים, יכול לתת לגמרי מעורב שרשרת פנינים. צבעוניים מרובות שורות פנינים, המוביל הוא אופנה די מעודכן. מי נותן מתנות תכשיטים של חרוזים, טקסט: ריינרט קאי