קוסטה ריקה משויך תמיד המושגים של הסביבה, שימור הטבע, בעלי חיים בטבע הקשר, את המידע הנוכחי מקוסטה ריקה, גואנקאסטה לקרוא שוב ושוב מסוכן בעלי חיים בטבע. אנו חיים 15 שנים כאן בקוסטה ריקה ב- פלאיה, ולחיות המחמד שלנו מול הדלת שלנו. כאן, ראינו הרבה סיפורים מצחיקים. לדוגמה סוזן היה לפני כמה שנים כמה שעות על החוף תחת עץ בוהתורן שלו-מד אותה בשלווה Constructa בואה. סוזן שמעתי את המוסיקה Walkman שלה, לא הבחינה בנחש.

רק כאשר החבר שלה 2 שעות מאוחר יותר הגיע לה, הוא ועוד ראה ואמר: אוצר חושב עליך נחש יושב. סוזן קרא בקול רם, הנחש נסוג, אבל בהחלט אחד הסיפורים הופעות היה לפני כמה שנים Albino, טיקו מהכפר Esterones סמרה דה בקוסטה ריקה הגיעה עם תנין צעירים מתחת ליד, שאל אותי: לקנות תנין? התנין אינו עושה דבר, רק רוצה לשחק. לו התנין על לוח גדול עם שניאור עבה עטוף, לכודים בבריכה בבית שלו. לקחתי את התנין, פריץ אמר לו, buddelte חור גדול, כמו טהור היה פריץ. בימים אלה ממש היה לדוג פריץ אני עושה הליכה הראשון שלי עם פריץ אבל לא קשה הוכח, כי הוא לא, אני רוצה, מה הוא היה מאוד מהירה, מגעיל עם התרנגול שלו. ערב הגיעו מספר הטיקוס, zechten שופע בבר המלון הנסיעות שלנו סמרה, קוסטה ריקה.

לאחר מכן היו אמיצים, הם ניסו להרגיז התנין, אשר היה אלא מהר יותר, סוף השיר, שהיה הזרוע של Tico בפה של תנין. רק באתי הביתה ואנחנו קיבל אותו איכשהו התנין פתח את פיו. הזרוע נראה כמו מכונת תפירה אותו währe נעלם. הבאנו את טיקו בבית החולים שבו הוא סופקה. הוא היה מזל. הדבר היה כנראה שונה עבור תנין קצת יותר. כן מאז המלון כאן בקוסטה ריקה אנו היינו עדים הרבה דברים מצחיקים, כמו למשל ריינר, חברו היקר, שבאו הבית ואחד שבואה גדול היה במיטה שלה. כיום, הסיפורים הם שונים, אך גם לא בלי wit. אם מישהו מגיע פעמים בקוסטה ריקה, נראה ההכאה תנינים כאן מישהו אומר: ¨Die לעשות שום דבר, כי זה רק spielen¨ שלו רוצה עדיין בקפידה, לרכוש. אנחנו כל כך שמחה, עד כי הסביבה והטבע הוא כאן עדיין תקין למדי, רוצה לעזור עם שימור פרוייקט כאן החוף השקט חול בקוסטה ריקה כדי להגן עליהם. חיות המחמד שלנו חיים מול הדלת שלנו.